17. un 18.oktobrī Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda treneru A.Odinokova/P.Seļivanova vadībā aizvadīja savas pirmās mājās spēles Baltijas līgā sievietēm.

Sestdien, 17.10.,  RVS/LU komanda tikās ar VK “miLATss” no Daugavpils, gūstot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 (25:21; 25:19; 25:19), jāpiebilst, ka daugavpilietes, dēļ šī brīža noteikumiem, uz spēli bija ieradušās tikai 7 meiteņu sastāvā. Mūsu komandas rezultatīvākā spēlētāja šajā spēlē bija ceturtās zonas uzbrucēja Kristīne Kramēna, kura guva 18 punktus, otra rezultatīvākā šajā spēlē bija diagonāles spēlētāja Katrīna Krustkalne – 16 punkti, bet trešā rezultatīvākā - pirmā tempa uzbrucēja Terēze Hrapāne – 13 punkti.

Svētdien, 18.10., RVS/LU stājās pretī VK “Jelgava” komanda, kas kā jau ierasts, visos setos izrādīja lielu pretestību un cīņassparu kā aizsardzībā tā arī uzbrukumā. Pirmo setu pārliecinoši uzvarēja RVS/LU komanda ar rezultātu 25:19. Otrajā setā Jelgavnieces seta galotnē izrādījās pārākas un guva uzvaru ar 25:22. Trešajā setā RVS/LU meitenes atguvās un spēja setu uzvarēt ar pārliecinošu 25:17 rezultātu. Ceturtais sets bija vissaspringtākais, izšķirošā bija seta galotne, kad Jelgavnieces veidojot uzbrukumu caur pirmo tempu kļūdījās bumbu izsitot autā, tādējādi serves tiesības dodot RVS/LU komandai rezultātam esot 26:25, servēt devās Terēze Hrapāne, kas izpildīja netveramu servi gūstot 27 punktu, un uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1 (25:19; 22:25; 25:17; 27:25). Šajā spēlē rezultatīvākais trio mūsu komandā tāds pats kā dienu iepriekš - Krustkalne - 18 punkti, no kuriem trīs gūti ar bloku,  17 punktus guva Kramēna, kurai četri “eisi” un 3 bloki, 10 punkti Hrapānei, kurai arī 4 netveramas serves un 2 bloki.

Andreja Odinokova pēcspēles komentārs: “Sestdienas spēle pret VK ”miLATss” meitenēm bija kā sagatavošanās posms, jo par uzvaru šajā spēlē bijām vairāk pārliecināti. Spēles laikā bija jūtams, ka meitenes jau gatavojas svētdienas spēlei pret VK “Jelgava”. Spēlei pret VK “Jelgava” gatavojāmies analizējot iepriekšējās spēles statistiku, kā arī bija pieejams video no iepriekšējās spēles pret VK “Jelgava”, kas ļāva treniņos izlabot radušās kļūdas un gūt uzvaru spēlē. Spēles laikā meitenes labi darbojās blokā un aizsardzībā, taču uzbrukums nevedās, pretinieces labi darbojās pie tīkla blokā, jāuzslavē pretinieču pirmā tempa uzbrucēja Simona Rozīte. Kopējo spēli vērtēju kā labu, pa retam notika negaidītas lietas, kas vispār netika prognozētas, bet meitenes spēja savākties un uzvarēt. Meitenes ir malači! Tālākajā sagatavošanas posmā plānojam nākamnedēļ rīkot nometni meitenēm ar diviem treniņiem dienā un sestdien jau spēle viesos pret RSU/MVS komandu.”