Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Šodien, RVS/LU dāmas spēkojās ar SUFA klubs/DU komandu, četru setu spēlē izcīnīta uzvara ar 3:1 (25:17, 25:20, 24:26, 25:20).  Par labāko spēlētāju RVS/LU komandā atzīta libero Sindija Bože, bet viesu komandā Kristīne Gabranova.

Sestdien, RVS/LU savā laukumā uzņēma VK Jelgava komandu, ko emocionālā un garā spēlē izdevās pārspēt ar 3:2 (25:20, 26:24, 20:25, 20:25, 18:16).  Šīs spēles rezultāts tika ieskaitīts gan Optibet Baltijas līgas, gan Optibet Latvijas čempionāta punktu skaitā, līdz ar to uzvara šajā spēlē bija ļoti svarīga.

29 punktus šajā spēlē RVS/LU komandas labā nopelnīja Megija Dambrehte, kas izcēlās ar 7 “eisa” servēm un realizēja 22 uzbrukumus no 60. 18 punktus pievienoja Līva Ēbere, no kuriem 2 gūti ar servi, bet 16 uzbrukumā. 12 punkti Kristīne Kramēnai, no kuriem 10 gūti uzbrukumā, bet 2 ar servi.

Pretinieču komandā ar 22 punktiem izcēlās Līva Sola, 15 punkti Simonai Rozītei, no kuriem 5 gūti ar bloku. Un 14 punkti Jeļizaveitai Morozovai.

Daniele Mario Kaproti: “Abas šīs spēles bija ļoti svarīgas, jo gūtie punkti skaitās gan Baltijas līgā, gan Latvijas čempionātā.  Spēle pret Jelgavu parādīja to, ka spēlētājas svarīgākajos momentos nospēlēja kā komanda, it īpaši piektajā setā, kas nebija tik viegls. Šodien uzskatu, ka bija ļoti laba spēle, parasti otrajā spēlē spēlējam nedaudz sliktāk, bet šoreiz nospēlējām labāk nekā pret Jelgavu. Bija iespēja laist laukumā visus spēlētājus, un šī bija ļoti laba nedēļas nogale. Trešajā setā šodien atspēlējāmies no 16:23, ko panācām kā komanda katrā epizodē ejot pēc punkta. Tagad tikai jāturpina iet uz priekšu.”