Svētdien abas Rīgas Volejbola skolas izlases aizvadīja spēles. RVS/LU komanda devās uz Jelgavu, lai Optibet Baltijas līgas spēlē spēkotos ar VK Jelgava komandu, bet RVS puišu izlase aizvadīja Optibet Latvijas čempionāta mājas spēli laukumā uzņemot VK Ozolnieki. Abās spēlēs piedzīvots zaudējuma ar 0:3.

RVS/LU komandas libero spēlētājas Elīnas Zvaigznes komentārs pēc spēles ar VK Jelgavu 0:3 (19/25, 21/25, 19/25): “Grūti teikt, kas noveda pie šāda spēles iznākuma. Vēl joprojām zaudējam tieši uz savām kļūdām, kas neļāva riskēt svarīgos spēles brīžos. Manuprāt, sekmīgu spēli parādīja komandas cēlāja Elza Reknere, spējot vairākas reizes atstāt mūsu uzbrucējas ar vienu pretinieču bloku.”

Drīzumā  no 26.10-28.10 RVS/LU komanda dosies uz Izraēlu, lai uzsāku dalību CEV Izaicinājuma kausā.

“Pagaidām mums nav sniegta informācija par Izraēlas klubu, bet liekam uzmanību uz fizisko sagatavotību kā arī cenšamies tikt galā ar savām kļūdām. Domāju, ka šis gads CEV Izaicinājuma kausā varētu būt nedaudz izaicinošāks nekā iepriekšējie, jo komandai ir pievienojušās daudz jaunas spēlētājas, taču komanda ļoti gaida spēli un vēlas parādīt savu labāko sniegumu.” komentāru par gaidāmo turnīru sniedza Elīna Zvaigzne.

Svētdienas pēcpusdienā RVS puišu izlase laukumā spēkojās ar VK Ozolnieki komandu tika piedzīvots zaudējumu ar 0:3 (17/25, 23/25, 15/25).

Spēli jau ar pirmajām izspēlēm sparīgāk iesāka viesu komanda. RVS spēlētāji nespēja apstādināt pretiniekus blokā un tikai epizodiski spēja rādīt savu spēli. RVS daudz kļūdījās savā servē un uzbrukums nevedās. Otrajā setā lielāku pretestību izrādīja RVS, veiksmīgi bloķējot pretinieku uzbrukumu, kopā 7 bloki no kuriem 3 Pallo, 2 Selivanova, bet pa vienam Bērziņa un Kļaviņa kontā. Seta galotnē nedaudz pietrūka, lai gūtu uzvaru rezultāts 23:25. Trešajā setā VK Ozolnieki dominēja laukumā, gan uzbrukumā, gan blokā RVS netika saudzēti. Noslēgumā rezultāts 15:25, un uzvaru spēlē guva pretinieki 3:0.

Par labāko spēlētāju RVS komandā tika atzīts #22 Marats Selivanovs, bet viesu komandā  #14 Edgars Jusis.

RVS puišu izlases kapteiņa Kristapa Bērziņa komentārs: “Pirms spēles treneris vērsa mūsu uzmanību uz bloka novietojumu un savu kļūdu nepieļaušanu, lai pretiniekam netiktu dāvināti punkti. Diemžēl tikai epizodiski izdevās parādīt savu spēli. Pieļāvām daudz kļūdu savā servē. Šajā spēlē nespēlējām kā komanda, bet katrs individuāli, kas arī bija viena no lietām kas noveda pie zaudējuma. Mēs esam spējīga komanda, bet ir lietas pie kurām daudz jāstrādā un jāpiedomā.”

Seko līdzi Rīgas Volejbola skolas sociālajiem tīkliem, lai nepalaistu garām jaunāko informāciju par gaidāmajām spēlēm.