Ar pirmo posmu Ventspilī ir sācies Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā. Kuplā skaitā 3.jūlijā uz Ventspili, startēt U18 zēnu grupā, devās arī Rīgas Volejbola skolas/O-sands audzēkņi: Leo Saulītis, Markuss Graudiņš, Hugo Straustiņš, Gustavs Gončars, Kristaps Kārlis Naglis, Ansis Dobelis, Sandis Bērziņš, Dāvis Teteris, Jānis Dobelis, Hugo Verlis, Reinis Rorbaks. Pirmajā posmā izcili startēja Sandis Bērziņš/Dāvis Teteris, kuri izcīnīja 1.vietu, ka arī Markuss Graudiņš/Leo Saulītis, kuri izcīnīja 2.vietu.

VIETU SADALĪJUS:

1.v. Sandis Bērziņš/Dāvis Teteris

2.v. Markuss Graudiņš/Leo Saulītis

5.-8.v. Reinis Andersons/Reinis Rorbaks

9.-16.v. Hugo Straustiņš/Gustavs Gončars

9.-16.v. Kristaps Kārlis Naglis/Ansis Dobelis

9.-16.v. Jānis Dobelis/Hugo Verlis

Zēnu trenera Atvara Vildes komentārs par pirmo posmu: “Sacensības noteikti izdevušās - dubultuzvara Rīgas volejbola skolas/O-Sands jauniešiem un arī pārējiem sportistiem atzīstami sasniegumi. Bija redzamas, manuprāt, pareizās indikācijas par to, kādu spēli un prasmes mēs ikdienā apgūstam un realizējam laukumā. Šīs turnīrs noteikti parādīja to, ka esam spēcīga komanda - ne tikai laukumā , bet ārpus tā. Atbalsts un saliedētība grūtākos brīžos bija noteicošais faktors no komandas puses, kas ļāva realizēt labos rezultātus. Šis bija arī pirmais sezonas atskaites punkts, kas parādīja stiprās un vājās puses - turpināsim strādāt pie fizisko īpašību attīstīšanas, lai vasaras beigās varētu parādīt labāko sniegumu atbildīgākajos un svarīgākajos momentos. Paldies visiem puišiem, kas piedalījās un rādīja lielisku spēli! Lepojos ar to, ka esam auguši kā komanda!”

Apsveicam audzēkņus un treneri ar veiksmīgo startu pirmajā posmā, vēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās! Nākamā sacensību diena: 7.jūlijs U14 grupā, visu informāciju par Latvijas Jaunatnes čempionātu pludmales volejbolā meklē volejbols.lv sadaļā PLUDMALE: Jaunatnes čempionāts 2020 jaunietēm/jauniešiem.