Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

No 03.08-06.08., Gruzijā norisinājās EEVZA Beach Volleyball Tour sacensībās kurās piedalījās RVS/O-Sands audzēkņi Bulgačs.B/ Gūtmanis E., mājāš pārvestas sudraba medaļas. Sveicam puišus un treneri A.Vildi ar panākumu.

No 07.08.-10.08. O-Sands beach laukumos norisnājās EEVZA pludmales volejbola čempionāts U-16 un U-18 vecumgrupas zēniem un meitenēm. U-18 vecumgrupā Andrejevs/ Dudens 1/8finālā piekāpās pretiniekiem, kas neļāva turpināt tālāk cīnīties ceturdaļfinālā. Meiteņu pāris Bierande/Bērziņa, neizkļuva no grupas un  iespēju cīnīties par godalgotajā vietām neiguva. U-16 vecumgrupā Ameļkovičs A./Zemītis, piedzīvoja zaudējumu 1/8finālā, turpretī Blekte T./Liepiņš B. aizcīnījās līdz 1/2finālam, kur piekāpās pretiniekam, kas nozīmēja, ka būs jācīnās par 3.vietu, taču spēlē par 3.vietu neveicās un šoreiz 4.vieta un koka medaļas. Turpretī meiteņu duets Aleksejeva/Rumaka palika nepārspētas un izcīnija 1.vietu.

Sveicam visus pārus un treneri ar vērtīgo turnīru.