Elza Reknere īsi pirms sezonas sākuma noslēdz līgumu ar Rumanijas klubu "CSM Constanta". Elzas domas par spēlēšanu ārzemēs un volejbolistes karjeru līdz šim lasi zemāk komentārā. Lepojamies ar Elzu un vēlam, lai izdodas veiksmīga sezona. Kā arī sakām Elzai lielum lielo paldies par šiem gadiem Rīgas Volejbola skolā.

"Sajūtas vārdiem šobrīd grūti aprakstāmas, varbūt tāpēc, ka viss kluba maiņas process tik ātri notika. Liels, liels prieks un gandarījums par tādu iespēju, protams, mazliet satraukums, pilnīgi viss jauns, cita vide, taču tas ir lielisks solis izaugsmei un vērtīgai pieredzei.

Spēlēšu Rumānijas sieviešu volejbola klubā “CSM Constanța”, kas startē Rumānijas A1 divīzijā. Piedāvājums nāca tik tuvu jaunajai sezonai dažādu apstākļu dēļ, bet tas nemaina to, cik lieliska iespēja šī ir. Esmu ļoti apmierināta ar to, ko piedāvā klubs.

RVS/LU komandā aizvadītas 5 sezonas, pa šiem gadiem tik daudz kas piedzīvots un sasniegts, esmu ļoti pateicīga RVS/LU par ticību jaunajām spēlētājām, kā arī par tādas vides nodrošināšanu, kas ļauj tik strauji augt gan kā spēlētājām, gan kā personībām.

Protams, ka pēdējos gadus bijis sapnis spert šo soli uz augšu un nopelnīt iespēju spēlēt kādā labā čempionātā ārpus Latvijas, pieredzēt profesionālas volejbolistes dzīvi un vēl vairāk izaicināt savas spējas. Uz jauno klubu dodos ar mērķi gūt izaugsmi, spēlēt un cīnīties ar labākajām Rumānijas komandām, ikdienā aizvadīt augsta līmeņa treniņus un gūt vienreizēju pieredzi.

Lielu, lielu paldies gribu teikt ikvienai meitenei ar ko kopā šajos gados sanācis spēlēt, paldies lieliskajai RVS/LU vadībai, ka vienmēr viss ir bijis nodrošināts.
Paldies visiem treneriem un treneru kolektīvam, kas pielikuši roku, lai es būtu tur, kur tagad esmu. Milzīgs paldies Viktorijai Korbutai, kas ielika pamatus jaunatnes vecumā un lika man iemīlēt volejbolu jau no pirmajiem soļiem, paldies pirmajiem RVS/LU kluba treneriem Andrejam Odinokovam un Pāvelam Seļivanovam, kas noticēja man, deva iespēju mainīt pozīciju laukumā un iepazīstināja jau ar sieviešu volejbolu Baltijas un Eiropas Kausu līmenī. Tālāk lielu paldies gribu pateikt Latvijas sieviešu izlases un RVS/LU bijušajam galvenajam treneriem Daniele Mario Capriotti, kas pavēra daudz plašāku redzējumu uz starptautiska līmeņa volejbolu, palīdzēja man ievērojami attīstīties un labā nozīmē pamainīt skatu uz volejbolu. Paldies trenerim Milan Bratic, kas dalījās ar savām zināšanām un sniedza ļoti vērtīgu pieredzi tālākai karjerai. Paldies gribu teikt arī šī brīža RVS/LU galvenajam trenerim Arvilam Keišam par nezūdoša cīņasspara un vērtīgu padomu ielikšanu ikkatrā treniņā un spēlē.

Jaunajiem sportistiem, kam arī ir sapnis spēlēt ārzemēs, es novēlu šo sapni piepildīt, nekad nezaudēt ticību sev, izbaudīt smagu darbu un izaugsmi, viss ir iespējams, ja tam tic.

Paldies liels Rīgas Volejbola skolai ne tikai par šiem 5 gadiem RVS/LU klubā, bet arī par iepriekšējiem 10 gadiem jaunatnes komandās, esmu pateicīga, ka šī ir sporta skola, ko varu saukt par savām volejbola mājām."