Pagājušajā nedēļa no 26.-29. jūlijam norisinājās jau trešais Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbola posms, Engurē.

Labākais rezultāts meiteņu konkurencē tika izcīnīts U-14 vecumgrupā, kur Milāna Tīna Aleksejeva, pārī ar Keitu Pļaviņu izcīnīja 3.vietu. Zēnu konkurencē šajā vecumgrupā labāko rezultātu rādīja Tomass Kalniņš un Markuss Lorbergs izcīnot dalītu 5.-8.vietu.

U-16 vecumgrupā šoreiz bez medaļām, puišu konkurencē 5.-8. vietu izcīnīja Gustavs Druska un Tomass Blekte, meiteņu konkurencē no 32 pāriem dalītajā 5.-8.vietā ierindojās Milana Tīna Aleksejeva, kas spēlēja pārī ar Patrīciju Storķi (PPVK).

U-18 grupā zēniem 1.vietu izcīnīja Naglis/Maculēvičs, kas finālā spēlē pārspēja Dobeli/Dobeli, kam šoreiz 2.vieta, meiteņu konkurencē 9.-16. vieta Kadžulei/Kilkei (RVS/O-Sands).

U-20 vecumgrupā zēniem 1.vieta Sandim Bērziņam/ Markusam Graudiņam, 3.vieta Bruno Bulgačam/ Reinim Rorbakam. Meiteņu konkurencē 9.-16.vieta Ancei Celmai, kas spēlēja pārī ar Katrīnu Actiņu.

Ceturtais Latvijas Jaunatnes čempionāta posms sāksies jau rīt, Ogrē ar U20 vecumgrupas spēlēm. Piektais posms no 16.-19. augustam norisināsies Kuldīgā. Bet lielais fināls no 27.-30. augustam tiks aizvadīts Mārupē.

Sveicam un lepojamies ar tik sportiskiem jauniešiem un ar nepacietību gaidām nākamā posma rezultātus.