Entuziastu volejbola līgas sezona straujiem soļiem tuvojās noslēgumam, ir noskaidrotas ceturtdaļfināla un pusfināla komandas, līdz ar to jānoskaidro kā Rīgas Volejbola skolas komandām veicies regulārajā čempionātā un kuri iekļuvuši izslēgšanas spēlēs.

Vīriešu 2.līgā spēlējošā RVS Izlase regulāro čempionātu noslēdza 6.vietā ar 14 spēlēs gūtiem 19 punktiem. Līdz ar to komanda ir iekļuvusi izslēgšanas spēlēs un ceturtdaļfinālā, kas norisināsies 1.aprīlī plkst. 10:00 tiksies ar Mežotne2 komandu.

Vīriešu 3.līgā spēlējoša RVS Vanags komanda regulāros sezonu noslēdza 1.vietā ar 32 gūtiem punktiem 16 spēlēs, un izslēgšanas spēles sāks no pusfināla, kur 15.aprīlī plkst. 16:00  tiksies ar Mārupes SC komandu.

Sieviešu 3.līgā Rīgas Volejbolu skolu pārstāv divas komandas. RVS Cepurītes regulāro sezonu noslēdza ar 4 punktiem un neiekļuva izslēgšanas spēlēs, bet jaunās spēlētājas guvušas labu pieredzi un norūdījušās spēlējot pret vecākām komandām. Turpretī RVS VK/ND komanda, kas Latvijas Jaunatnes čempionātā spēlē U-17 vecumgrupā, regulāro sezonu noslēdza 1. vietā ar 33 gūtiem punktiem 14 spēlēs. 1.vieta ļauj uzsākt izslēgšanas spēles no pusfināla, kur RVS VK/ND vēl gaida pretinieku no ceturtdaļfināla. Pusfināla spēle norisināsies 23.aprīlī plkst. 17:00.

Nesen tika apbalvoti februāra labākie entuziastu volejbola līgas spēlētāji. Vīriešu 3.līgā par februāra mēneša labako uzbrucēju un servētāju tika atzīts Jānis Pallo (RVS Vanags). Turpretī meitenēm sieviešu 3.līgā februāra mēneša labākās servētājas titulu izpelnījās Alīna Šadrina (RVS VK/ND).

Turēsim īkšķus un sekosim līdzi kā komandām ies izslēgšanas spēlēs.