Vakardien, 12.02. norisinājas EVL kausa izcīņa U-14 vecumgrupas meitenēm. Turnīrā piedalījās četras Rīgas Volejbola skolas komandas, treneres I.Jursones, treneres S.Cepurītes un trenera N.Lūša komandas.

Inese Jursones vadītātās komandas izcīnīja 1.vietu un 6.vietu.

Treneres Ineses Jursones komentārs: “EVL piedalījos ar divām komandām, pirmā komanda šo turnīru aizvadīja bez lieliem pārsteigumiem, kā vienmēr nospēlēja ļoti labi, finālā parādīja raksturu, jo pirmā seta galotnē bijām iedzinējos, bet spējām pievilkt un beigās uzvarējām ar 2:0 un pirmā vieta. Esmu ļoti priecīga par otro komandu, kuras ir nesen sākušas trenēties, bet jau spēja uzvarēt vienu spēli, un pret vienu komandu nospēlēja neizšķirti, ierindojoties sestajā vietā, desmit komandu konkurencē. Paldies meitenēm par cīņas sparu, un vecākiem par atbalstu. Esmu lepna par savām komandām, un paldies Janai Lielmanei par ieguldījumu.”

Svetlanas Cepurītes komandai augstā 2.vieta. Turpretī Normunda Lūša vadītajai komandai šoreiz 9.vieta.

Sveicam komandas ar lieliski aizvadīt turnīru.