EVL noslēgusies regulārā sezona visās līgās un jau aizvadīti pirmie ceturtdaļfināli, pusfināli un fināli. Kā veicies Rīgas Volejbola skola komandām, lasi zemāk.

Sieviešu otrajā līgā spēlējošā komanda RVS Izlase, ko vada Svetlana Cepurīte, pamatturnīru noslēdza 2.vietā vien par 1 punktu  atpaliekot no Madonas komandas, kas ar 36 punktiem ierindojās 1.vietā. Nolikums paredz, ka regulārās sezonas pirmās divas vietas automātiski iekļūst pusfinālā, bet pārējās 4 komandas cīnās ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfinālā SK Pūre pārspēja Limbažu komandu tādējādi iekļūstot pusfinālā, kur pretinieks jau bija zinām RVS Izlase. RVS Izlase pusfināla spēlē rādīja lielisku sniegumu un ar 3:1 apspēlēja SK Pūre, kas nozīmēja, ka lielais fināls sasniegts. Fināla spēlē pret Madonas komandu ar 3:0 tika piedzīvots zaudējums, kas nozīmēja, ka RVS Izlase ir Sieviešu 2.līgas vicečempiones.

Šajā pašā līgā spēlējošā RVS/Trīs Zvaigznes komanda, turnīru noslēgusi 9.vietā, lai arī punktus turnīra tabulā nebija izdevies gūt, spēlētājas, kas ikdienā spēlē jaunatnes čempionātā, ir uzkrājušas lietderīgu pieredzi, spēlējot pret pieaugušajiem.

1.līgā spēlējošā RVS NL meiteņu komanda regulāro sezonu noslēdza 6.vietā, kas nozīmēja, ka būs jācīnās ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfināla pretinieces bija Latvijas U-17 meiteņu izlase, diemžēl ar 3:0 tika atzīts pretinieču pārākums un vieta pusfinālā netika izcīnīta. Spēles uzvarētājas pusfinālā spēkosies ar RTU komandu.

Sieviešu 3. līgā spēlējošā komanda RVS VK, regulāro sezonu noslēdza 5.vietā un ceturtdaļfinālā tikās ar Jūrmalas Sporta skolas komandu. Dramatiskā un emocijām bagātā piecu setu cīņā ar 3:2 izdevās gūt uzvaru un izcīnīt vietu pusfinālā, kas norisinājās uzreiz pēc ceturtdaļfināla spēles. Arī pusfināla spēle izvērtās skatāma un interesanta un tikai nedaudz pietrūka piektajā setā, lai nodrošinātu vietu finālā, ar 3:2 piekto setu noslēdzot ar 15:13, uzvaru izcīnīja Ropažu komanda. Kas nozīmēja, ka RVS VK komanda cīnīsies par 3.vietu. Spēle par 3.vietu 29.maijā plkst. 12:30.

Vīriešu 3.līgā spēlējošā RVS Vanags komanda turnīru ar 19 punktiem noslēdza 9.vietā.