Nacionālā līga

• Februāra mēnesī RVS meiteņu izlase izspēlēja 3 spēles, no kurām viens zaudējums piecu setu spēlē pret Mārupes SC komandu un divas uzvaras, pret LU ar rezultātu 3:2 un LLU ar rezultātu 3:0. Līdz ar to pamatturnīrs ir noslēdzies un par tā uzvarētāju ir kļuvusi SK Babīte, RVS komanda ierindojas sestajā vietā. Ceturtdaļfinālā RVS pretī stāsies OC Limbaži/Zeltaleja, uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā, pirmā spēle jau 4.martā Limbažos, otro spēli aizvadīsim 7. martā mājas zālē Rīgas Volejbola skolā. Gadījumā, ja nu katra komanda izcīna pa vienai uzvarai, trešā spēle paredzēta 10. martā Limbažos. Vairāk par līgu lasi šeit.
  • 2. divīzijā vīriešiem RVS izlasei aizvadītajā mēnesī izspēlētas 3 spēles, visas noslēgušās pēc četriem nospēlētiem setiem, uzvara pret Kuldīgas NSS, bet zaudējumi pret Jelgavas unTalsu komandām. Turnīra tabulā puišiem liels kritiens no otrās uz sesto vietu, pamatturnīrā atlikušas vēl divas spēles 10. martā izbraukumā pret Dundagu, bet jau nākošajā dienā 11.martā Rīgas 21.vsk. pret Madonas komandu. Vairāk par līgu lasi šeit.

LVF Jaunatnes čempionāts

• Jaunatnes čempionāts šobrīd rit pilnā sparā, risinās gan grupu spēles, gan pārspēles un dažās vecuma grupās jau pavisam drīz finālspēles. Jau nākošnedēļ U-13 zēniem fināls, šoreiz RVS komandas cīnīsies par vietām 2. un 3. grupā. U-14 meiteņu grupā tr. S.Cepurītes meitenes jau ir tikušas finālā, bet tr. A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas komandai par vietu finālā vēl ir jāpacīnās un 9.martā pārspēlēs ir jāiekļust labāko divniekā. U-15, U-16 zēniem un tr. G.Vanagam tieši tāpat, vietu finālā būs jāizcīna pārspēlēs. U-16 meiteņu grupā vietu finālā ir nodrošinājušas tr. N.Lūša, tr. A.Odinokova, tr. N.Deveikusas/V.Korbutas komanda, bet tr. A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas komandai šoreiz būs jasamierinas par vietu ārpus labāko komandu astotnieka. Pārējās grupās vēl risinās grupu spēles un katru nedēļu noskaidrojas jaunas komandas, kuras iekļus LVF Jaunatnes čempionāta finālā.

Entuziastu volejbola līga

• Vīriešu 3.līgā RVS izlase (2001./2002.g.) tr. O.Aizporieša vadībā izcīnija 2 uzvaras, pret VK Salaspils ar rezultātu 3:2 un VK Valka/ZVVS ar rezultātu 3:1. Turnīra tabulā komanda šobrīd ierindojas 4.vietā. Pamatturnīrā vēl atlikušas 4 spēles, kuras tiks izspēlētas martā. Vairāk par līgu lasi šeit.
  • Vīriešu 5. līgā tr. G.Vanaga komandai ar rezultātu 3:2 uzvara pret Dewalt un 3 setu spēlē uzvara pret Karstajiem pipariem, bet divi zaudējumi pret komandām Talavija un Commodus, komanda šobrīd ierindojas 2.vietā. Pamatturnīrā šosezon atlikušas vēl 2 spēles. Vairāk par turnīru lasi šeit.
  • Sieviešu 3.līgā tr. S.Cepurītes komandai 3 setu spēlē izcīnīta uzvara pret komandu Labais krasts, bet ar rezultātu 2:3 zaudējums pret komandu Reactive. Pamatturnīrā komandai atlikušas vēl 2 spēles. Vairāk par turnīru lasi šeit.

Apsveicam komandas un trenerus ar panākumiem, vēlam veiksmi un izturību ceļā uz jaunām uzvarām!