Kamēr Latvijā ar krāšņiem salūtiem un parādēm tika atzīmēti valsts svētki, Gata Vanaga trenētie audzēkņi devās uz Poliju, kur no 18. - 20. novembrim piedalījās starptautiskā turnīrā "WOLA - CUP 2016". Mos Wola Warszawa ir volejbola klubs no Polijas, kas šādu turnīru organizē jau 30. reizi. Šogad turnīrā piedalījās 16 komandas no 5 valstīm - Austrijas, Vācijas, Latvijas, Slovākijas un Polijas.

Turnīrā piedalījās jaunie volejbolisti, kuri dzimuši 2002. un 2003. gadā. Komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās, pa 4 komandām katrā grupā. Mūsu puiši spēlēja C grupā kopā ar Trojka Kobylka, DMKS PLAS Kielce un UMKS MOS Wola III. Grupā tika piedzīvoti divi zaudējumi pret Trojka Kobylka (0:2) un DMKS PLAS Kielce (0:2), kā arī izcīnīta viena uzvara pret UMKS MOS Wola III (2:0), rezultātā izcīnīta 3. vieta savā grupā. 

Nākošajā kārtā mūsu puiši piedzīvoja vēl vienu zaudējumu pret KS Metro Warszawa  (0:2), kas liedza iespēju cīnīties par augstām vietām. Pēdējā dienā tika aizvadītas divas spēles un abās tika izcīnītas uzvaras. Dienas pirmajā spēlē tika pieveikta komanda UMKS MOS Wola II Warszawa (2:1), bet otrajā - VC Dresden (2:1) no Vācijas. Rezultātā G. Vanaga audzēkņi šajā turnīrā ierindojās 13. vietā. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts - Aleksandrs Bogačovs.

Foto galerija no turnīra pieejama šeit.

Plašāka informācija par turnīru pieejama Mos Wola oficiālajā mājas lapā - http://bit.ly/2ghwmUy