Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Kamēr Latvijā ar krāšņiem salūtiem un parādēm tika atzīmēti valsts svētki, Gata Vanaga trenētie audzēkņi devās uz Poliju, kur no 18. - 20. novembrim piedalījās starptautiskā turnīrā "WOLA - CUP 2016". Mos Wola Warszawa ir volejbola klubs no Polijas, kas šādu turnīru organizē jau 30. reizi. Šogad turnīrā piedalījās 16 komandas no 5 valstīm - Austrijas, Vācijas, Latvijas, Slovākijas un Polijas.

Turnīrā piedalījās jaunie volejbolisti, kuri dzimuši 2002. un 2003. gadā. Komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās, pa 4 komandām katrā grupā. Mūsu puiši spēlēja C grupā kopā ar Trojka Kobylka, DMKS PLAS Kielce un UMKS MOS Wola III. Grupā tika piedzīvoti divi zaudējumi pret Trojka Kobylka (0:2) un DMKS PLAS Kielce (0:2), kā arī izcīnīta viena uzvara pret UMKS MOS Wola III (2:0), rezultātā izcīnīta 3. vieta savā grupā. 

Nākošajā kārtā mūsu puiši piedzīvoja vēl vienu zaudējumu pret KS Metro Warszawa  (0:2), kas liedza iespēju cīnīties par augstām vietām. Pēdējā dienā tika aizvadītas divas spēles un abās tika izcīnītas uzvaras. Dienas pirmajā spēlē tika pieveikta komanda UMKS MOS Wola II Warszawa (2:1), bet otrajā - VC Dresden (2:1) no Vācijas. Rezultātā G. Vanaga audzēkņi šajā turnīrā ierindojās 13. vietā. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts - Aleksandrs Bogačovs.

Foto galerija no turnīra pieejama šeit.

Plašāka informācija par turnīru pieejama Mos Wola oficiālajā mājas lapā - http://bit.ly/2ghwmUy