Aizvadītajā nedēļas nogalē trenera Gata Vanaga audzēkņi startēja starptautiskā turnīrā, kas norisinājās Igaunijas pilsētā - Narva. 2002. gadā dzimušo zēnu konkurencē piedalījās 8 komandas no 3 valstīm - Igaunijas, Krievijas un Latvijas. Latviju šoreiz pārstāvēja ne tikai Rīgas Volejbola skolas komanda, bet arī  jaunie volejbolisti no Jēkabpils.

Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās, pa 4 komandām katrā grupā. Grupu spēlēs katra komanda izspēlēja ar katru, bet pēc tam pirmo vietu ieguvēji grupā spēlēja par 1. - 2. vietu kopvērtējumā, otro vietu ieguvēji spēlēja par 3. - 4. vietu kopvērtējumā utt.

Grupas spēles RVS komanda aizvadīja ļoti veiksmīgi, trīs spēlēs izcīnot trīs uzvaras. Rakvere SK tika uzvarēta ar rezultātu 2 : 0, Pihkva (Krievieja) pieveikta ar tādu pašu rezultātu, bet pret Nevski SK (Krievija) vienu setu nācās zaudēt, taču visā spēlē uzvara ar rezultātu 2 : 1.

Tik pat veiksmīgas spēles otrā grupā aizvadīja Jēkabpils komanda, kas nozīmēja tikai vienu - finālā tiksies divas Latvijas komandas . Šoreiz mūsu puišiem nācās atzīt Jēkabpils vienaudžu pārākumu, finālā piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0 : 2.

Kopvērtējumā 1. vieta Jēkabpils, 2. vieta Rīgas Volejbola skola, 3. vieta Kondopoga (Krievija).

Puišu izcīnītā 2. vietu bija kā ļoti laba, priekšlaicīga dāvana savam trenerim dzimšanas dienā, kas ir šodien, 14. februārī. Sveicieniem pievienojās arī Rīgas Volejbola skolas administrācija, daudz laimes Gati!