Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Pagājušajā nedēļā no 11.-15 jūlijam Horvātijas pilsētā Pulā, norisinājās starptautiskais turnīrs Global Challenge Pula 2022, kurā arī šogad piedalījās treneres Svetlanas Cepurītes vadītā Rīgas Volejbola skolas komanda.

Piecu dienu laikā tika aizvadītas sešas spēles, no kurām četrās tika izcīnīta uzvara. Komanda turnīrā ierindojās 13.vietā.

Anna Cepurīte par aizvadīto turnīru: “Gāja diezgan labi, neskatoties uz to, ka nesanāca izcīnīt augstu vietu, mēs spēlējām ar baudu , cīņu un emocijām. Šis turnīrs ir kaut kas pavisam citādāks, ne tāds pie kā mēs esam pieradušas, noteikti arī līmenis ir diezgan augsts, tas apvieno tik daudz komandu un tautību ka pat grūti iedomāties, kur vēl mums būs iespēja spēlēt pret Havaju salām vai Las Vegas komandu. Vislabāk man patika spēle, ko mēs uzvarējām spraigā cīņā ,pret Bosnijas un Hercegovinas komandu, kas izcīnīja 4.vietu turnīrā, tajā spēlē mēs tiešām parādījām savu maksimumu, atbalstījām un palīdzējām viena otrai, nospēlējām bez personīgām kļūdām. Turnīrs Horvātijā ir ļoti vērtīga pieredze un laba iespēja parādīt sevi un pārstāvēt savu klubu un valsti. Personīgi man šis turnīrs parādīja cik svarīga ir atmosfēra komandā, uzticēšanās un komunikācija savā starpā. Es pateicos treneriem un meitenēm par iespēju piedalīties šajā turnīrā."

Gadu no gada Global Challenge misija ir nodrošināt komandām starptautisku spēļu pieredzi un atpazīstamību. Šajā gadā piedalījās komandas no Amerikas, Nīderlandes, Bosnijas un Hercogovinas, Lietuvas, Ungārijas, Itālijas, Zviedrijas, Slovēnijas.