Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Pagājušajā nedēļā N.Deveikusas/S.Cepurītes audzēknes atgriezās no Global Challenge Pula turnīra Horvatijā, kur guva lielisku spēļu pieredzi. 
 
Komandas libero spēlētāja Patrīcija Aizbalte par turnīru: "Kopsummā turnīra organizācija bija ļoti laba. Spēles notika divās hallēs, mēs piedalījāmies U18 vecuma grupā, bet paralēli norisinājās turnīrs arī U23 vecumgrupas volejbolistēm. Turnīrā piedalījās daudz komandu no - Amerikas, Kamerūnas, Zviedrijas, Turcijas, Itālijas. Bija ļoti liela konkurence un augsts volejbola līmenis, tāpēc noteikti nebija viegli, taču spējām gūt labu spēļu pieredzi. Brīvo laiku pavadījām viesnīcas baseinā, kur gan peldējāmies, gan sauļojāmies, kā arī devāmies uz jūru, kas atradās 5 minūšu attālumā no viesnīcas un baudījām Pulas pilsētas skaistumu."
 
Došanās uz turnīru Horvātijā, meitenēm jau kļuvusi kā tradīcija, un vinemēr tiek gūtas jaunas emocijas un uzkrāta spēļu pieredze, jo turnīrā piedalās spēcīgas komandas no daudzām valstīm.