Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Sestdien un svētdien Tartu Pludmales centrā tika aizvadīts Igaunijas pludmales volejbola Grand Prix pirmais posms. Uz sacensībām bija devušies trīs Rīgas Volejbola skolas/O-Sands pludmales volejbola audzēkņi Dāvis Teteris un Olivers Bulgačs, Markuss Graudiņš, kurš spēlēja vienā pārī ar  Sandri Andrējevu.

Graudiņš/Andrējevs pamatturnīra sacensības iesāka ar zaudējumu igauņiem Kais/Meius 1:2 (17:21,  21:17, 17:19). Turpretī  Teteris/Bulgačs turnīru iesāka ar uzvaru 2:1 (21:17, 16:21, 15:10) pār igauņiem Piik/Steinberg. Abās spēlēs uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams trešais sets, kurā pārliecinošu sniegumu spēja rādīt Teteris/Bulgačs setu noslēdzot ar piecu punktu pārsvaru 15:10. Otram duetam trešais sets izvērtās nervus kutinošs, tomēr seta galotnē veiksmīgāk nospēlēja igauņi setu uzvarot ar divu punktu pārsvaru 19:17. Arī turpmākajā turnīra gaitā veiksmīgāku sniegumu rādīja Teteris/Bulgačs turnīru noslēdzot augstajā 5. vietā. Bet Graudiņš/Andrējevs 25 pāru konkurencē turnīru noslēdza 9.vietā.

Trenera Atvara Vildes komentārs: “Ņemot vērā, ka Latvijā ir ierobežota sacensību norise un būtībā, nekas nenotiek, Lietuvā un Igaunijā jau ir apstiprināti vairāki čempionāti, tad nolēmām, ka pirmās sacensības uz kurām dosimies būs Igaunijas pludmales volejbola Grand Prix pirmais posms.

Uz turnīru devāmies ar 2 komandām, viena pilnā sastāvā, otra pus sastāvā. Mūsu abām komandām tika piešķirts kvalifikācijas statuss, sestdien, agrā rītā jau sākās kvalifikācijas spēles. Uzvarot 2 kvalifikācijas spēles, iekļuvām pamatturnīrā.

Markusam ar Sandri diemžēl pamatturnīrs neizvērtās veiksmīgs, aizvadīja 2 labas spēles, bet abās piedzīvoja zaudējumu.

Bet Dāvis ar Oliveru nospēlēja ļoti labi - vienu spēli uzvarēja, otru zaudēja ar rezultātu 18:21; 18:21 – latviešiem Bedrītim/Rinkevičam, kuri ir sudraba medaļnieki Eiropas čempionātā U22 grupā.  Nākamajā dienā par tikšanu TOP4 ļoti sīvā 3 setu cīņā, 13:15 trešajā setā zaudēja igauņu duetam. Līdz ar to turnīru noslēdza 5.vietā.

Kopumā pieredzes bagāts brauciens. Nospēlēti vairāk kā 10 seti, kas ir liels skaits mūsu audzēkņiem, ņemot vērā, ka iepriekšējos gadus Latvijas pieaugušo čempionātos tika aizvadīts krietni mazāks spēļu un setu skaits.

Tā kā Igaunijā jau  tiek organizēti turnīri, plānojam braukt lielākā skaitā arī uz nākamajiem turnīriem. Jāpiezīmē, ka šis nav jauniešu čempionāts, šis ir pieaugušo čempionāts, augstākais sacensību līmenis pludmales volejbolā Igaunijā!”