Rīgas Volejbola skola organizēja iepirkumu par autotransporta pakalpojumu sniegšanu Rīgas Volejbola skolas audzēkņu pārvadāšanai.

Pretendentiem piedāvājumi bija jāiesniedz līdz 11.09.2020., tika saņemti septiņi piedāvājumi:

• SIA “AUTOOGA”;
  • SIA “BAMAKO”;
  • SIA “HANSA BUSS”;
  • SIA “KONTI BUSS”;
  • SIA “LAUVAS TŪRS TRANSPORTS”;
  • SIA “LEKS AUTO”;
  • SIA “MULTILINES”.

Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, Rīgas Volejbola skolas iepirkuma komisija nolēma slēgt iepirkuma līgumu par autotransporta pakalpojumu sniegšanu Rīgas Volejbola skolas audzēkņu pārvadāšanai ar SIA “AUTOOGA”, līgums stāsies spēkā š.g. 21.septembrī.