Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Optibet Baltijas līgas ietvaros RVS/LU komanda devās uz Tallinu, kur aizvadīja spēli pret Audentes SG/NK vienību un Rae Spordikool/VIASTON komandu. 

Sestdienas spēlē pret Audentes SG/NK piedzīvots zaudējums ar 2:3 (25:17, 31:29, 23:25, 22:25, 14:16), turpretī svētdienas spēlē izcīnīta uzvara ar 3:2 (13:25, 25:22, 26:24, 22:25, 15:12) pret Rae Spordikool/VIASTON. 

Pēc garās nedēļas nogales un nospēlētiem 10 setiem divās dienās galvenais treneris Milans Bratičs komentēja: "Šis bija apliecinājums tam, ka mums jābūt motivētiem no pirmā līdz pēdējam punktam, mēs vēl neesam atraduši savu ritmu. Enerģijas līmenis svētdienas spēlē bija daudz labāks nekā sestdien, ja spelējam savu spēli, kā to darījām svētdien tad varam uzvarēt visus. Rae manā skatījumā ir viena no divām labākajām komandām ar kvalitāti un pieredzi. Rezultāts vienmēr ir svarīgs, bet šobrīd vairāk koncentrējamies uz spēles stila būvēšanu, ja mēs spēlēsim savu spēli, tad arī būs rezultāts, un šajā procesā bez zaudējiem arī neiztikt, jo tāds ir sports. 

Pirmajā dienā par labāko spēlētāju RVS/LU rindās tika atzīta Katrīna Paula Krustkalne, turpretī otrajā dienā Elza Reknere. 

Šajā nedēļas nogalē divas spēles izbraukumā:

28.10. plkst. 19:00 RVS/LU spēkosies ar VK Jelgava

29.10. plkst. 17:00 pretī stāsies SUFA klubs/DU