No 16.-17.decembrim Rimi Olimpiskajā centrā, norisinājās Latvijas kausa finālsacensības. Rīgas Volejbola skolu finālā pārstāvēja sešas komandass no kurām 3 puišu un 3 meiteņu.

Natālijas Deveikusas vadītā U-19 meiteņu komanda pusfinālā ar 3:0 pieveica Limbažu NSS komandu, un finālā ar 3:0 Apspēlēja Daugavpils SS komandu. Par labāko spēlētāju atzīa Anna Cepurīte

"Emocijas ir lieliskas šis ir pēdējais gads sporta skolā un gribējās noslēgt to ar uzvaru Latvijas kausā. Lai arī spēle nebija no grūtākajām, bet tāpat emocijas ir lieliskas. Liels prieks par meitenēm, sanāca viss pie kā piestrādājām treniņos un visas ir malaces." pēc spēles komentēja Anna Cepurīte un Alekssandra Dubovska

Jorena Janišona vadītā U-19 puišu komanda pusinālā ar 3:0 apspēlēja Minusas Volejbola skolu. Finālā komanda spēkojās ar Cēsu PSS, spēlē bija ļoti aizraujoša un gala rezultātā gūta uzvara ar 3:0 un izcīnīts Latvijas kauss 2023. Par labāko spēlētāju atzīts Ralfs Kļaviņš.

Galvenais treneris J.Janišonis: "Esam Latvijas kausa ieguvēji, liels prieks par parādīto sniegumu. Kā jau džekiem ģērbtuvē teicu, viss jau ir atkarīgs no mums pašiem, no mūsu pašdisciplīnas, pašatdeves, ko mēs šodien centāmies parādīt. Ja viņiem bija 3 izteikti līeri, tad mums bija 6 laukumā un 6 uz rezevistu soliņa. Šodien uzvarēja komanda ar lielo burtu un par to liels prieks. paldies Edgaram Eriņam, Oskaram Aizporietietim, vecākiem, visiem, kas bija klāt un palīzēja mums līdz šim tikt."

M.Vensberga vadītā komanda pusfinālā ar 0:3 atzina Cēsu PSS komandas parākumu, aks nozīmēja, ka būs jācīnās par 3.vietu. Spēlē par 3.vietu intriga saglabājās visas spēles garumā, tomēr pēc gūtā izlīdzināja pa setiem 1:1, trešajā un ceturtajā setā veiksmīgāka spēle padevās pretiniekiem, kas spēja gūt uzvaru. Māra Vensberga komandai 4.vieta. Labākais spēlētājs Eduards Dūdens.

I.Jursones trenētā U-16 meiteņu komanda pusfināla spēlē ar 0:3, piekāpās pretiniecēm Daugavpils SS 1 kom. Spēlē par 3.vietu pretī stājās Daugavpils 2. kom. Lielais skatītāju atbalst, ļāva mūsu meitenēm ceturtā seta galotnē atgūties no vairāku punktu deficīta un apstādināt pretinieču izrāvienu, līdz ar to gūta uzvara ar 3:1, un izcīnīta 3.vieta. Labākā spēlētāja Emanuela Bole.

U-14 vecumgrupā Gata Vanaga komanda bija ļoti tuvu, lai nodrošinātu vietu finālā, sāpīgs zaudējums trijos setos, trešajam setam noslēdzoties 13:15, tika piedzīvots pret Jēkabpils SS komandu, kas nozīmēja, ka būš jācīnās par 3.vietu. Spēlē par 3.vietu pretī stājās Dienvidkurzemes SS/Aizzpute, ko izdevās parspēt un izcīnīta 3.vieta. Labākais spēlētājs Adrians Vanags.

S.Cepurīes vadītā U-14 meiteņu komanda pusfinālā ar 0:2 piekāpās Gulbenes NBJSS, un spēlē par 3.vietu, nepārspēta palika Limbažu NSS volejbolistes. Svetlanas Cepurītes komandai 4.vieta.

Paldies komandām un treneriem par izturību. Sveicam at gūtajiem panākumiem. Paldies sakām arī Rīgas Volejbola skolas brīvprātīgajie, kas divu dienu garumā bija klāt un padeva bumbiņas, malači. Vēlam visiem Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu.