Aizvadītajā mēnesī paveikts liels darbs Rīgas Volejbola skolas audzēkņi kopā ir izspēlējuši 57 oficiālas spēles, kuras risinājušās LVF Jaunatnes čempionātā,  sieviešu un vīriešu Nacionālajā līgā, kā arī Entuziastu Volejbola līgā.

• Nacionālā līga.

RVS meiteņu izlase janvārī izpēlējusi sešas spēles, no kurām trīs uzvaras un arī trīs zudējumi, turnīra tabulā meitenes šobrīd atrodas septītajā vietā, no sestās vietas atpaliekot tikai par vienu punktu. Otrajā aplī atlikušas vairs tikai 3 spēles, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā meitenēm jānoturas labāko komandu astotniekā.

RVS puišu izlase Nacionālās līgas 2.divīzijā, turnīra tabulā šobrīd atrodas 3.vietā, no 2.vietas atpaliekot par vienu punktu. Šjā mēnesī komanda aizvadījusi 3 spēles, no kurām divās ir gūtas uzvaras. Otrajā aplī RVS atlikušas vēl 5 spēles.

• LVF Jaunatnes čempionāts.

Jauniešiem šbobrīd aktīvi notiek grupu spēles, jau martā gaidāmas pirmās pārspēles. Meiteņu konkurencē Tr. N.Deveikusai vienīgajai visās spēlēs gūtas uzvaras gan U-17, gan U-16 vecuma grupās, līdzīgi arī tr. A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas komandām pa 2 uzvarām U-17 un U-14 grupās, bet viens zaudējums U-16 meitenēm. Tr. N.Lūsim divas uzvaras U-15 grupā un viena uzvara, viens zaudējums U-16 grupā. Tr. K.Tenei un V.Korbutai U-15 grupā pa divām zaudētām spēlēm. Puišu konkurencē tr. G.Vanagam 3 zaudētas spēles U-16 grupā, bet 3 uzvarētas spēles U-15 grupā, šajā pašā grupā tr. O.Aizporietim 1 uzvara un 2 zaudējumi. U-19 grupa tr. A.Liniņa vadībā izcīnījusi 1 uzvaru un piedzīvots ārī 1 zaudējums. Un vieniem no jaunākajiem audzēkņiem U-13 grupā, tr. M.Vensbergam 3 zaudētas spēles, G.vanagam 1 uzvarēta, 2 zaudētas, 1 neizšķirta spēle un J.Janišonim 1 uzvarēta, 1 zaudēta un 2 neizšķirtas spēles.

•  Entuziastu voloejbola līga.

Vīriešu 3.līgā O.Aizporieša komanda 2 spēlēs izcīnījusi vienu uzvaru un turnīra tabulā šobrīd atrodas 4. vietā, savukārt 5.līgā G.Vanaga komandai 2 uzvaras un 1. vieta turnīra tabulā, tāpat arī S.Cepurītes meitenēm sieviešu 3.līgā 2 uzvaras un 1. vieta turnīra tabulā, jāpiemin, ka komandas spēlētāja Vlada Pridatko šobrīd līgas trešā rezultatīvākā spēlētāja.

Ja vērtējam visas komandas kopā, tad janvāra mēnesis aizvadīts uz plus zīmes, no 57 spēlēm 29 ir uzvarētas, 25 zaudētas un 3 ir neizšķirtas spēles, jo U-13 grupā tiek izspēlēti 4 seti un var gadīties arī neizšķirts rezultāts.

• RVS čempionāts.

Laime, prieks un asaras, visdažādākās emocijas piedzīvojām Rīgas Volejbola skolas čempionātā 2008.gadā dzimušajiem audzēkņiem. Šajā mācību gadā šis jau bija otrais šāda veida turnīrs. Šoreiz čempionātā dalību ņēma 7 komandas, 4 meiteņu un 3 puišu. Interesanti, ka šoreiz visas komandas spēlēja vienā grupā un meitenēm nācās mēroties spēkiem arī ar puišiem. Vietu sadalījums:

1. Vensbergs 1, tr. M.Vensbergs
  2.  Lūsis 1, tr. N. Lūsis