Šogad uzsākām jaunu tradīciju, tika aizvadīts ilggadējā Rīgas Volejbola skolas direktora Andra Leiša piemiņas kauss. Andris Leitis par direktoru Rīgas Volejbola skolā sāka strādāt tālajā 1971. gada augustā, kad Rīgā tika veikta sporta skolu reorganizācija un visā Rīgā izkaisīto volejbolu apvienoja vienā skolā, kurai nosaukums bija Rīgas volejbola bērnu - jauniešu sporta skola. Direktora pienākumus pildīja līdz 2008 gada augustam.

A. Leitis ne tikai vadīja volejbola skolu, bet pats arī trenēja jaunos censoņus. Andra Leiša audzēkņi - Aleksandrs Rjabovs, Ilmārs Naglis, Aldis Ozoliņš, Normunds Lūsis, Juris Pēda, Vilnis Vilkaušs, Agris Leitis, Mārtiņš Pļaviņš un daudzi citi.

Leiša piemiņas kauss tika aizvadīts 13. un 14. maijā, tajā piedalījās piecas komandas - RVS (Bomiņš), RVS (Liniņš), RVS (Bogdanova), Localart.lv un A. Leiša audzēkņi. Divu dienu laikā katra komanda izspēlēja ar katru, bet pārāki par visiem izrādījās Localart.lv tvolejbolisti. Otro vietu izcīnīja RVS (Bomiņš), bet trešo - A. Leiša audzēkņi.

Foto: A. Leiša audzēkņi un J. Bomiņa komanda

Paldies visiem dalībniekiem, kas divu dienu garumā aizvadīja spēles par godu A. Leiša piemiņai, šāds turnīrs turpmāk tiks organizēts katru gadu un ieņems stabilu vietu Rīgas Volejbola skolas gada plānā.

Foto: brāļi Medeņi un treneris Jānis Bomiņš. Jaunākais no brāļiem izpelnījās īpašas publikas ovācijas pēc epizodes, kad izdevās nobloķēt vecākā brāļa sisto bumbu.

Visu spēļu rezultāti pieejami šeit.