Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Kopš 1.oktobra ir sācies Latvijas Jaunatnes čempionāts, komandas jau izcīnijušas pirmās šīs sezonas uzvaras un zaudējumus, turpina strādāt treniņos, un ar katru dienu kļūst arvien labāki. 

Pagājušajā nedēļa skolēniem bija brīvlaiks, bet tiem kas spēlē volejbolu, tas nozīmēja, ka jāpiedalās sacensībās.  

25. oktobrī Māra Vensberga U-17 vecumgrupas zēnu komanda devās uz Talsiem, kur spēkojās ar mājiniekiem Talsu NSS/Dundaga komandu, kā arī Minusas Volejbola skolas komandu, abās spēlēs piedzīvots zaudējums, pret Tlasiem 0:3, turpretī pret Minusas Volejbola skolu 1:3. 

Viktorijas Korbutas vadītā U-14 vecumgrupas meiteņu komanda devās uz Daugavpili, kur ar 2:0 pārspēja Jelgavas NSC komandu, bet ar 0:2 piekāpās abām Daugavpils komandām. 

Tepat Rīgas Volejbola skolā no 26.-27.oktobrim norisinājās U-19 vecumgrupas meiteņu komandu sabaraukums, nepārspētas visās četrās spēlēs palika Natālijas Deveikusas vadītās volejbolistes. Normunda Lūša komandai 2 uzvaras un 2 zaudējumi, no kuriem viens piecu setu garā cīņā,  pret vienmēr spēcīgo Limbažu NSS komandu. Daugavpilī Andra Vitauta Kļaviņa vadītajai komandai 1 uzvara pret Preiļu NBJSS komandu un 2 zaudējumi pret Daugavpils SS 1 un Gulbenes NBJSS. Raivja Mizāna komanda Liepājā ar 3:0 pārspēja Liepājas SSS 1.k, bet ar 0:3 piekāpās Liepājas SSS 2.komandai.

U-15 vecumgrupā zēniem savstarpējā spēlē starp M.Venberga 1.k. un G.Vanaga 3.k pāraki izrādījās M.Vensberga volejbolisti. Turpetī spēlē G.Vanags 3.k. pret Sēlijas SS uzvaru izcīnīja Vanaga komanda. Spraiaga cīņa izvērtās spēlē starp M.Venberga 1.komandu un Kuldīgas NSS komandu, piecu setu cīņā, uzvaru guva rīdzinieki. Tikmēr Dundagā G.Vanaga 2.k. ar 3:1 pārspēja Liepājas SSS koamndu, ar 0:3 atzina Daugavpils SS pārākumu, bet ar 3:2 emocijām bagātā spēlē pārspēja Cēsu PSS komandu. 

Šajā nedēļās nogalē 4.un 5.novembrī sāksies Kausa izcīņas grupu spēles U-19 vecumgrupā. Seko līzi jaunumie skoas sociālajos tīklos, un nāc atbalsti spēlētajus klātienē.