Ministru kabinets (MK) otrdienas valdības sēdē noteica jaunus ierobežojumus sportistu treniņiem un sacensību rīkošanai, kuri ietekmē arī Rīgas Volejbola skolas darbību.

Par treniņiem: “31.1. punkts. No 2020.gada 17.oktobra līdz 2020.gada 6.novembrim organizēti sporta treniņi (nodarbības) norisinās ārtelpās, individuāli vai attālināti. Organizējot grupu sporta treniņus (nodarbības) ārtelpās, neizmanto ģērbtuves. Minētais ierobežojums nav attiecināms uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.”

Līdz 17.10. Rīgas Volejbola skolas treniņi tiek organizēti kā līdz šim, informācija par to kā tie tiks organizēti pēc 17.10. sekos tuvākajās darba dienās.

Par sacensību norisi: “32.6. punkts. No 2020.gada 17.oktobra līdz 2020.gada 6.novembrim aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nav attiecināms uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.”

Latvijas Volejbola Federācija, lai ievērotu šos MK noteikumus, paziņoja, ka sākot ar 17.oktobri, norisināsies tikai Baltijas Sieviešu volejbola līga un “Credit24” meistarlīgas sacensības, kas nozīmē, ka RVS/LU meiteņu komandas Baltijas Līgas spēļu grafikā pagaidām nav paredzētas izmaiņas un viss notiks pēc grafika.

Kā arī vismaz līdz 6.novembrim (ieskaitot) nenotiks Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas spēles vīriešiem, Latvijas čempionāta un Nacionālās līgas spēles sievietēm, kā arī Latvijas senioru un jaunatnes čempionāta sacensības.

Līdz piektdienai, 16.oktobrim (ieskaitot), visas spēles Latvijas čempionātos notiks, kā paredzēts spēļu kalendārā, bet šovakar paredzētā Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas spēle RVS pret OC Limbaži/MSĢ komandu, tiek atcelta, jo Sējas sporta halle ir slēgta.

Kā arī pamatojoties uz šiem ierobežojumiem uz laiku tiek pārtraukta Olybet Entuziastu Volejbola līga.

Aicinām būt atbildīgiem un piesardzīgiem, atgādinām, ka no šodienas sabiedriskās vietās jālieto mutes un deguna aizsegi!

PAR SACENSĪBU NORISES IZMAIŅĀM NO 17.10.

PAR LATVIJAS JAUNATNES SACENSĪBU ATCELŠANU