Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

22.septembrī Cēsīs 6. reizi norisinājās bērnu un jauniešu volejbola turnīrs "Cēsu kauss 2018". Turnīrā spēles aizvadīja meitenes un zēni no Cēsīm, Kauņas, Tukuma, Aizkraukles, Jēkabpils, Dundagas, Madonas, Kuldīgas, Līvāniem, Vecumniekiem un Rīgas. Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja tr.V.korbutas/N.Deveikuas, tr.N.Lūša un tr.J.Ivanova/R.Mizāna audzēknes U13 meiteņu grupā. 

10 komandu konkurencē U13 meiteņu grupā nepārspētas palika tr.V.Korbutas/N.Deveikuas meitenes izcīnot 1.vietu (labāka spēlētāja - Elizabete Barones), tr.N.Lūša audzēknes ierindojās 5.vietā (labākā spēlētāja - Elizabte Zimate) un tr.J.Ivanova/R.Mizāna meiteņu komanda ierindojās 6.vietā (labākā spēlētaja - Anete Čelnova).

Tr.V.Korbuta uzskata, ka "Cēsu kauss 2018" bija noderīgs turnīrs pirms LVF "Kausa izcīņas Jauniešiem 2018", lai izdarītu secinājumus pie kā ir jāpiestrādā nākotnē un meitenes papildinātu savu spēļu pieredzi. Trenere saka lielu paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu!