Straujiem soļiem ir pienācis rudens, kas nozīmē, ka jaunā volejbola sezona rit pilnā sparā, savus startus Latvijas Volejbola federācijas "Kausa izcīņā" ir uzsākušas dažāda vecuma skolas komandas, tāpat pirmos startus aizvadījušas arī Rīgas Volejbola skolas izlases, šoreiz vairāk tieši par tām.

Šajā gadā skolai ir divas meiteņu un divas puišu izlases, kuras vada P. Seļivanovs, A. Odinokovs, J. Bomiņš un A. Liniņš.

Pāvela Seļivanova vadītajā izlasē ir apvienotas labākās 1998. - 2001. gadā dzimušās skolas audzēknes. Šī komanda startē Latvijas Volejbola federācijas "Nacionālajā līgā sievietēm". Pagājušajā nedēļas nogalē šī komanda jau aizvadīja divas spēles, diemžēl piedzīvoti divi zaudējumi: RVS - MSĢ 1-3, RVS - Pērkons/Rīga 0-3.

Andrejam Odinokovam šogad uzticēta jaunākā skolas meiteņu izlase - 2002. un 2003. gadā dzimušās skolas audzēknes. Šī komanda startē Entuziastu Volejbola līgas 2. divīzijā. Arī šī komanda jau aizvadījusi pirmās divas spēles. Ar rezultātu 3-2 tika uzvarēta "Čaika", bet ar rezultātu 2-3 tika atzīts komandas "Victorija" pārākums.

Jānis Bomiņš vada 1999. un 2000. gadā dzimušo puišu izlasi, kas startē Latvijas Volejbola federācijas "Nacionālajā līgā vīriešiem", 2. divīzijā. Aizvadītajā nedēļas nogalē šī komanda sacentās ar Kuldīgas komandu, diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1-3.

Aivars Liniņš vadīs 2001. un 2002. gadā dzimušo puišu izlasi, kas startēs Entuziastu Volejbola līgas 2. divīzijā. Šai komandai pirmie starti vēl priekšā.

Vēlam veiksmi jaunajā sezonā visām skolas izlasēm!