Tr.A.Odinokova/P.Seļivanova trenētā Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase no 22.09.-23.09. piedalījās volejbola turnīrā "Jelvagas Domes kauss 2018". Pirmajā dienā tika izcīnītas divas uzvaras, pret Babīti 3:1 un LLU/Jelgava 3:1. Otrās dienas vienīgajā spēlē uzvarēta arī Jelgava/LLU 3:1 un kopvērtējumā RVS komandu turnīrā izcīnīja 1.vietu! Par labākajām turnīra spēlētājām tika atzītas RVS audzēknes Elīna Zvaigzne un Irbe Andike Lazda.

Savukārt 23.09. Misas vidusskolas sporta zālē RVS zēnu izlase tr.G.Atara vadībā aizvadīja pirmssezonas turnīru "Vecumnieku kauss 2018". Šoreiz labākie bija VK "Ozolnieki", 2.vietā SK "Talsi", 3.vietā VK "Vecumnieki", 4.vietā, šī turnīra jaunākā un garāka komanda, Rīgas Volejbola skola!

Sveicam meitenes ar izcīnīto kausu un vēlam komandām veiksmi jaunajā volejbola sezonā!