No 06.04.-07.04, norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības U-12 vecumgrupas zēniem. Spēles par 1.-16. vietu norisinājās Rīgas Volejbola skolā, turpretī par 17.-40.vietu Daugavpilī.

Fināla sešpadsmitniekā, bija iekļuvušas 4 Rīgas Volejbola skolas komandas no kurām divas vadīja treneris R.Mizāns, vienu treneris J.Janišonis un vienu treneris G.Vanags. Uz Daugavpili, lai cīnītos par 17.-40. vietu devās viena G.Vanaga komanda un viena J.Janišona komanda.

Spraigas spēles bija vērojamas, kā Rīgā tā Daugavpilī, gan spelētaju, gan treneru acīs bija vērojama degsme un velme uzvarēt. Rīgā jaunos spēlētajus ieradies apbalvot bija Somijā sezonu aizvadījušais Latvijas izlases spēlētājs, bijušais Rīgas Volejbola skolas audzēknis Renārs Pauls Jansons, kā arī Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis Kārlis Volodins.

R.Mizāns par finālposmu: "Šo sezonu kopumā vērtēju ļoti labi, progress komandai ir diezgan liels, pagājušo gadu noslēdzam 17. un 18. vietā, bet šogad 4. un 7. vieta. Puiši ir motivēti strādāt un attīstīties, bērni ir talantīgi un tālāk jāiegulda liels darbs.
Finālposmā mazliet pietrūka pieredze augstāka līmeņa spēlēs. Attīstīsimies kā komanda un rezultāts neizpaliks. Ielauzāmies labāko komandu skaitā un tālāk ir jānoturas tajā pulkā."

Paldies vecākiem par bērnu atbalstu un treneriem par jauno talantu skološanu.

Pēc divu dienu dienu spēlēm tika noskaidrots vietu sadalījums:

1.vieta - Aizkraukles NSS 1.k. (I.Māliņš)
2.vieta- Rīgas Volejbola skola 7.k. (J.Janišonis)
3.vieta - Blavu SS 1.k.
4.vieta - Rīgas Volejbola skola 5.k. (R.Mizāns)
5.vieta - Dienvidkurzemes SS 1.k. (I.Laškovs)
6.vieta - Dienvidkurzemes SS 3.k. (I.Laškovs)
7.vieta - Rīgas Volejbola skola 4.k.(R.Mizāns)
8.vieta - Talsu NSS 1.k. (G.Lapiņa)
9.vieta - Vecumnieku SS 1.k. (R.Zariņš)
10.vieta - Aizkraukles NSS 2.k. (I.Māliņš)
11.vieta - Talsu NSS 2.k. (G.Lapiņa)
12.vieta - Jēkabpils SS (R.Obrumans)
13.vieta - Liepājas SSS 1.k. (J.Dīķis)
14.vieta - Rīgas Volejbola skola 1.k. (G.Vanags)
15.vieta - Kuldīgas NSS 1.k. (K.Kliemanis)
16.vieta - Dienvidkurzemes SS 2.k. (I.Laškovs)
17.vieta - Rīgas Volejbola skola 8.k. (J.Janišonis)
26.vieta - Rīgas Volejbola skola 2.k. (G.Vanags)
28.vieta - Rīgas Volejbola skola 3.k. (G.Vanags)

Sveicam komandas un trenerus ar sezonas noslēgumu un izcīnītajām vietam, ceram, ka sezona izvrizītie mērķi ir sasniegti un ieguldītais darbs atspoguļojies rezultātos.

Šī nedēļās nogale pilna volejbola:

No 12.04.-14.04., Skrindu iela 1, Rīgā, norisināsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas 2.kārta U-18 vecumgrupas volejbolistiem, Latvijas izlasi, pārstāv daudzi Rīgas Volejbola skolas M.Vensberga trenētie volejbolisti, kā arī izlasi vada Māris Vensbergs. Vairāk lasi šeit

13.04. plkst. 19:00, Rīgas Volejbola skolā, Cieceres iela 9 norisināsies Optibet Latvijas čempionāta 4.fināla spēle starp RVS/LU un RSU/MSĢ komandām, sērijā līdz trim uzvarām vadībā ir RVS/LU ar 2:1.