No 21. līdz 23. oktobrim Viļņā, Tautas sporta skolā norisināsies tradicionālais turnīrs jauniešu izlasēm - Baltijas kauss. Šajā turnīrā Latviju pārstāvēs U-15 un U-17 meiteņu izlases, kā arī U-16 un U-18 zēnu izlases. Izlases jau uzsākušas gatavošanos sacensībām un starp izlašu kandidātiem iekļauti arī 25 Rīgas Volejbola skolas audzēkņi.

• U-15 meiteņu izlasi vada treneris Andrejs Odinokovs, starp kandidātēm iekļautas šādas Rīgas Volejbola skolas audzēknes: Alisa Kjasile, Nikola Bērziņa - Martinova, Elza Reknere, Laura Tiltiņa (trenere - Viktorija Korbuta), Olga Kuzņecova, Jekatreina Gordejeva (trenere - Natālija Deveikusa), Katrīna Paula Krustkalne (treneris - Andris Vitauts Kļaviņš), Kristīne Kramēna (treneris - Normunds Lūsis), Margarita Mihailova (treneris - Andrejs Odinokovs).
  • U-17 meiteņu izlasi vada Pāvels Seļivanovs kopā ar Viktoriju Korbutu, kas kandidātu sarakstā iekļāvuši šādas Rīgas Volejbola skolas audzēknes: Lāsma Ozola, Irbe Andike Lazda (treneris - Andris Vitauts Kļaviņš), Marta Kamēlija Levinska, Amanda Nikola Ērgle (treneris - Normunds Lūsis), Elīna Zvaigzne (trenere - Viktorija Korbuta).
  • U-16 zēnu izlases trenerii ir Guntis Atars un Oskars Aizporietis, viņi izlases kandidātu sarakstā iekļāvuši šādus Rīgas Volejbola skolas audzēkņus: Atis Krebs, Kristofs Niks Ērglis, Jēkabs Ekhards, Jānis Bernards, Arsēnijs Stepanko (treneris - Aivars Liniņš), Renārs Pauls Jansons un Emīls Lipšāns (treneris - Oskars Aizporietis).
  • U-18 zēnu izlasi vada treneri Ģirts Mārtiņsons un Jānis Jerumanis, kas kandidātu sarakstā iekļāvuši šādus Rīgas Volejbola skolas audzēkņus: Armands Eglesklans, Sandis Zālītis, Niks Gauručs (treneris - Jānis Bomiņš) un Roberts Kļaviņš (treneris - Aivars Liniņš).

Novēlam izturību visiem izlašu kandidātiem, lai pietiek spēks un apņēmība nostiprināties savu izlašu sastāvos!