Nedēļās nogalē Latvijas Jaunatnes čempionātu aizvadīja U-13 meitenes un U-15 zēni. Meitenēm fināli norisinājās Gulbenē, bet zēniem Daugavpilī. No Gulbenes mājās pārvests zelts un bronza, bet no Daugavpils zelts.

Gulbenē finālā cīnījās trīs Rīgas Volejbola skolas komandas treneres Ineses Jursones komanda un divas treneres Svetlanas Cepurītes komandas. Jursones komandai zelts, bet Cepurītes komandai bronza un 8.vieta.

“Esmu ļoti lepna par savu komandu, meitenes nospēlēja visas spēles izcili, no 15 spēlēm nezaudējot nevienā setā, redzot ar kādu atdevi viņas trenējās treniņos, par zeltu biju diezgan pārliecināta, visas meitenes tika laukumā un parādīja teicamu rezultātu, paldies vecākiem par atbalstu,” pēc iegūtās 1.vietas komentēja trenere Inese Jursone.

Daugavpilī Māra Vensberga puiši ar 3:0 fināla spēlē uzvarēja Talsu NSS/Dundaga un tādējādi izcīnīja čempionu titulu.

Māra Vensberga komentārs: ‘’Kā U-16 izlases trenerim bija iespēja atkal novērtēt lielāko skaitu izlase kandidātu darbībā. Prieks redzēt visām komandām progresu un meistarības izaugsmi no rudens posma fināla sacensībām. RVS komandas mērķi gan spēlētajiem, gan trenerim, protams, bija visaugstākie. Šoreiz apakšgrupas otrās vietas pozīcija deva labu iespēju iespēlēties ceturdaļfināla spēlē pret Daugavpils BJSS (3:0). Pusfināls pret Jēkabpils komandu solīja pamatīgu cīņu. Pretinieki sāka jaudīgi ar vairākiem blokiem un spēcīgiem uzbrukumiem. Pirmajos divos setos izmantojot savas labās serves un Jēkabpils vājākos novietojums setu vidū, izdevās iegūt iniciatīvu un uzvarēt. Trešajā setā neizdevās nekas. Kaudze ar pašu kļūdām un zaudējums. Ceturtais sets atkal iesākās labvēlīgi Jēkabpils komandai. Pie rezultātā 2:9 un pusminūtes pārtraukuma atradām spēli, ko spēlējam pirmajos divos setos, divos novietojumos panākot sev izdevīgu izrāvienu (13:1).Pārsvaru noturot uzvarējām ceturto setu un visu spēli 3:1.

Finālā pretī stājās vienmēr sīksta cīnītāja, Talsu NSS Dundagas komanda. Lai arī rezultātā uzvarējām ar 3:0, par uzvaru katrā sētā bija jācīnās ar visiem spēkiem. Spēlē drošu pārsvaru izdevās iekrāt tikai otrajā setā ar agresīvām servēm. Trešajā setā beidzot izdevās arī nobloķēt pretinieku un seta beigās nodrošināt uzvaru ar vairākām labām aizsardzībā izcīnītām bumbām. Neviltoti prieks un gandarījums katrā spēlētājā parādīja, cik ļoti vēlējās visi uzvarēt un revanšēties par otro vietu rudens posmā. Par labāko spēlētāju tika atzīts Markuss Vensbergs, tomēr uzteikt  gribu visus spēlētājus. Pusfinālā un finālspēlē cīnījāmies kā komanda, viens otru atbalstot. Gan pamata sešinieks, gan katrs uz maiņu iznākušais palīdzēja visiem spēkiem tikt pie kārotā panākuma.

Sezona joprojām turpinās, jo šī komanda ir iekļuvusi arī U-16 finālsacensībās, kas notiks Rīgā. Šī būs lieliska iespēja pārbaudīt sevi pie gados vecākām komandām.

Par U-15 čempionu nosaukumu šogad jāpasakās ļoti daudziem. Pašiem puišiem un vecākiem. Var sacīt, ka treneru korpuss šai komandai šogad izaudzis līdz 4 treneriem. Murjāņu sporta ģimnāzijā, no šī mācību gada sākuma, četrus puišus trenē Lauris Iecelnieks un Klāvs Zaļkalns, paldies viņiem. Rīgā, turnīros Igaunijā un izbraukumos LJČ posmos nenovērtējamu, nesavtīgu atbalstu, un savu pieredzi komandai nodeva Māris Orups.’’