Kā iespējams pieteikties Rīgas Volejbola skolā par audzēkni?

Lai pieteiktos vai pieteiktu savu bērnu Rīgas Volejbola skolā par audzēkni, Jums mūsu mājas lapā ir jāatver sadaļa - "PIETEIKŠANĀS NODARBĪBĀM" un jāizvēlas atbilstošākais treneris/e pēc šādiem kritērijiem:

1. klasiskais volejbols vai pludmales volejbols;
  2. meitene vai zēns;
  3. bērna vecums;
  4. izdevīgākā treniņu norises vieta.

Kad pēc šiem kritērijiem ir atrasts atbilstošākais treneris/e, tad jāzvana uz norādīto trenera/es telefona numuru un tupmākie norādījumi par pieteikšanos volejbola treniņiem jārisina ar treneri.

Nepieciešamie dokumenti stājoties Rīgas Volejbola skolā:

• iesniegums - veidlapa; (IESNIEGUMS)
  • iesniegumam pievienota ārsta zīme ar norādi "atļauts piedalīties sporta nodarbības ar paaugstinātu fizisko slodzi";
  • pases vai dzimšanas apliecības kopija (nepieciešama iesniegt federācijā).
  • līgums - 2 eksemplāri (LĪGUMS)