Ar 6 komandu dalību meiteņu grupā un 5 komandu dalību zēnu grupā brīvdienās norisinājās “Kastaņu kauss 2023” 2008./2009. gadā dzimušajiem, kurā uzvaras laurus plūca Kuldīgas NSS zēnu komanda un Vīlandes meiteņu komanda.

Divu dienu garumā komandas izspēlēja apļa turnīru, kas bija piepildīts ar aizraujošām cīņām. Noteikti visspraigākā un emocionālākā bija zēnu grupas spēle starp Kuldīgas NSS un Kauņas 1 komandu, kas noteica, kurš tad mājās brauks kā Kastaņa kausa ieguvēji. Pirmajam setam noslēdzoties ar rezultātu 28:26 Kuldīgas NSS labā, varēja noprast, ka šī tiešām būs gara spēle, tomēr otrajā setā Kuldīgas NSS spēja noturēt savu spēli un uzvarēt to ar 25:12.  Trešajā setā noteikumus jau sāka diktēt Kauņas komanda un seta beigās rezultāts 25:22 par labu Kauņai. Ceturtajā setā Kuldīga bija gatava atspelēties un uzvarēt setu, lai mājās dotos kā uzvarētāji un tas arī viņiem izdevās, setam noslēdzoties 25:17.

Meiteņu grupā nepārspēta palika Vīlandes komanda, uzvarot visās piecās spēlēs ar pārliecinošu 2:0. Toties cīņa par 2.-4.vietu izrādījās interesanta, jo visas trīs Rīgas Volejbola skolas komandas bija ieguvušas vienādu punktu skaitu, kas nozīmēja, ka vietu sadalījumu, noteica setu attiecība, kas komandas sarindoja šādā secībā: 2.vieta RVS (N.Lūsis), 3.vieta RVS (S.Cepurīte), 4.vieta (I.Jursone). 5.vietā turnīru noslēdz Tukuma Sporta skola, turpretī 6.vietā RVS (R.Semjonova) komanda.

Izcīnītās vietas un labākie spēlētāji zēni:

1.vieta – Kuldīgas novada Sporta skola, labākais spēlētājs Krists Zahārovs

2.vieta – Kauņa 1, labākais spēlētājs Rytis Lukaševičius

3.vieta – Vanags 1, labākais spēlētājs Dāvis Jānbergs

4.vieta – Kauņa 2, labākais spēlētājs, Ignas Lincevičius

5.vieta – Vanags 2, labākais spēlētājs, Gregors Keišs

Izcīnītās vietas un labākie spēlētāji meitenes:

1.vieta – Vīlande, labākā spēlētāja Gertu Koik

2.vieta – RVS (N.Lūsis), labākā spēlētāja Šarlote Šlitere

3.vieta – RVS (S.Cepurīte), labākā spēlētāja Alisa Žaleiko

4.vieta – RVS (I.Jursone), labakā spēlētāja Emanuela Bole

5.vieta – Tukuma Sporta skola, labākā spēlētāja Elizabete Sidorova

6.vieta – RVS (R.Semjonovs), labākā spēlētāja Megija Puriņa

Vēlreiz sveicam visas komandas un labākos spēlētājus ar izcīnītajām vietām, ceram, ka Jums patika un turnīrs bija izdevies.

Nākamajā nedēļas nogalē uzņemsim U-19 Latvijas čempionāta  zēnu sacensības, kā arī lielā meiteņu izlase sāks Baltijas līgas sezonu. Aicinām tevi, komandas nākt un atbalstīt klātienē, Rīgas Volejbola skolā.