No 14.09.-15.09., Rīgas Volejbola skolā norisinājās ikgadējais Kastaņu kauss, šogad par uzvarām cīnijās 2010. gadā dzimušie un jaunāki volejbolisti un volejbolistes. Meitenēm 1.vietu izcīnīja Kauņas komanda, bet puišiem Latvijas U-15 izlase. Kopuma turnīrā piedalījās 12 komandas: 6 meiteņu un 6 puišu.

Turnīrs sākās sestdien ar grupu spelēm, kur komandas bija sadalītas pa 3, katrā apakšgrupā tika noskaidroti grupas uzvarētāji, kas automātiski iekļuva pusfinālā. Otro un trešo vietu ieguvušās komandas izspēlēja krustu, lai noteiktu kuras komandas iekļūs pusfinālā. Pec divu dienu aizraujošam spēlēm, kurās komandas testēja savus spēkus, tika izcīnītas šādas vietas:

Meitenēm:
1.vieta - Kauņa (MVP: K.Šaliunaite)
2.vieta - Parnu (MVP: K.M.Marjak)
3.vieta - RVS (R.Semjonovs) (MVP: E. Dunovska)
4.vieta-  Vilnius (MVP: M.Maksimova)
5.vieta - RVS (S.Cepurīte) (MVP: V.Gorohova)
6.vieta - RVS (V.Korbuta) (MVP: A.Pormale)
Zēni:
1.vieta - Latvijas U-15 izlase (MVP: R.Birža)
2.vieta - Liepājas SSS (MVP: K.Sinkēvičs)
3.vieta - RVS (G.Vanags) (MVP: T.Kalniņš)
4.vieta - RVS (J.Ivanovs) (MVP: M.Žuks)
5.vieta - Kaunas (MVP: M.Volkus)
6.vieta - Jelgavas NSC (MVP: M.Krastiņš)

R.Semjonovs par turnīru: "Esmu ļoti priecīgs par sasniegto rezultātu un lepns par savu komandu! Meitenes cīnījās par katru punktu, kā arī izsalkums pēc pirmajām medaļām jau sen bija liels. Turpināsim cītīgi strādāt un pilnveidoties, lai sasniegtu augstākos mērķus arī turpmākajos turnīros! Īpašs paldies vecākiem par atbalstu klātienē, kā arī organizatoriem par iespēju spēlēt starptautiskā turnīrā!"

Paldies visām, komandām, par dalību, un tiekamies jau nākamgad.