Par oktobra labāko spēlētāju Baltijas Līgā sievietēm atzīta RVS/LU komandas diagonāles spēlētāja Katrīna Krustkalne. Katrīna piecās spēles guvusi 87 punktus no kuriem 15 gūti blokā. Katrīna ir gan līgas labākā punktu guvēja, gan labākā bloķētāja. Vidēji spēlē Katrīna guvusi 17,4 punktus.

Katrīnas komentārs: "Es esmu priecīga par šī titula iegūšanu, taču cenšos par to pārāk nedomāt, jo priekšā vēl visa sezona, kur jāspēj spēlēt tik pat labi kā līdz šim un vēl labāk. Šī gada lielākais izaicinājums bija iekļauties komandas sastāvā uz laukuma, bet ar visas komandas palīdzību, tas ir izdevies."

Iepriekšējās sezonās, Katrīnai spēles laiks bija ļoti mazs, jo komandā šajā pozīcijā līdere bija Marta Kamēlija Levinska, kas nu devusies studēt uz ASV. Taču šajā sezonā Katrīna laukumā rāda lielisku spēli ar augstu pievienoto vērtību, ko laukumā jūt arī saspēles vadītāja Elza Reknere, kas savai uzbrucējai uzticas arī grūtās situācijās.

Vēlam gan Katrīnai, gan visai RVS/LU komandai turpināt augt un sasniegt aizvien augstākas virsotnes, nepazaudējot motivāciju un gribasspēku!