Vakar, 18. februārī, Rīgas Volejbola skolai bija tas gods uzņemt U-19 Kausa izcīņas volejbolā jauniešiem finālsacensības, kas parasti norisinājās Daugavas Sporta namā.

Līdz finālam no 12 komandām aizcīnījās RVS (O. Aizporietis/G. Vanags), Daugavpils BJSS, Kuldīgas NSS un Jelgavas NSC.

Pirmajā pusfināla spēlē tikās Rīgas Volejbola skola un Jelgavas NSC, bet otrajā pusfinālā Daugavpils BJSS un Kuldīgas NSS, uzvara vienai vai otrai komandai dotu iespēju cīnīties lielajā finālā, bet zaudējuma gadījumā cīņa notiktu par 3.-4.vietu.

Pirmajā pusfināla spēlē vadības groži piederēja Rīgas Volejbola skolas komandai, visos setos spēlētāji rādīja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā un aizsardzībā, un spēles ritējums bija par labu Rīgas Volejbola skolas komandai. Rezultātā tiesības cīnīties par kausu un čempionu titulu ar 3:0 (25:15,25:22,25:15) izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda.

Otrajā pusfināla spēlē tikās Daugavpils BJSS un Kuldīgas NSS. Šī spēle salīdzinot ar pirmo pusfināla spēli bija krietni spraigāka un sīvāka. Pirmo setu ar 25:19 uzvarēja Daugavpils, tomēr otrā seta galotnē veiksmīgāk nospēlēja Kuldīgas NSS uzvarot 26:24. Arī trešais sets izvērtās spraigs, tomēr šajā reizē veiksme Daugavpils spēlētāju pusē un rezultāts 27:25. Lai arī 4.setā vadībā lielāko seta daļu atradās Kuldīgas NSS, seta galotnē vadību pārņēma Daugavpils BJSS spēlētāji un izcīnīja uzvaru ar 3:1, ceļazīmi uz lielo finālu.

Lielajā fināla spēlē, pirmo setu drošāk iesāka Daugavpils BJSS spēlētāji, pārvarot RVS blokā un izpildot vairākas veiksmīgas serves līdz ar to pirmajā setā RVS zaudējums 20:25. Arī otrajā setā dominēja Daugavpils spēlētāji, tomēr seta galotnē RVS izdevās izlīdzināt rezultātu 22:22, bet nākamajās izspēlēs punkti Daugavpilij un sets noslēdzies par labu tai 25:22. Trešo setu pēc zaudējumiem ar 8:1 pārsvaru iesāka RVS un uz emociju viļņa spēja uzvarēt 26:24. Ceturtajā setā spēle vairs nevedās un kauss lēnām slīdēja Daugavpils BJSS komandas virzienā. Ceturtajā setā uzvara ar 25:19 Daugavpils BJSS labā un spēlē ar 3:1 un izcīnīts Latvijas Kauss U-19 vecumgrupā.

Kauss U-19 vecumgrupā ceļo uz Daugavpili, bet RVS (O.Aizporietis/ G.Vanags) komanda Latvijas kausa U-19 vecumgrupas vicečempioni. Labākais spēlētājs RVS komandā Kārlis Uģis Ābelītis.

Spēlē par 3.vietu uzvaru ar 3:0 izcīnīja Kuldīgas NSS, bet Jelgavas NSC komandai 4.vieta.

Jau svētdien par kausu cīnīsies U-19 meitenes, tāpēc nāc uz Rīgas Volejbola skolu un atbalsti klātienē. Par kausu cīnīsies RVS (O.Bogdanova), RVS (S.Cepurīte), RVS (A.V.Kļaviņš) un Daugavpils BJSS.