Šodien Rīgas Volejbola skolas zālē norisinājās Kausa izcīņa U-19 vecumgrupas jaunietēm. Līdz finālsacensībām aizcīnījās Rīgas Volejbola skolas Svetlanas Cepurītes komanda, Rīgas Volejbola skolas Andra Vitauta Kļaviņa komanda un Rīgas Volejbola skolas Olgas Bogdanovas komanda, kā arī Daugavpils BJSS komanda.

Pirmajā pusfinālā tikās Svetlanas Cepurītes un Olgas Bogdanovas vadītās komandas. Rīgas Volejbola skolas komandu duelī pārākas izrādījās Svetlanas Cepurītes audzēknes, kas ar 3:1 (25/17, 22/25, 25/15, 25/16) guva uzvaru spēlē un tiesības cīnīties par 1.vietu.

Otrajā pusfinālā tikās Andra Vitauta Kļaviņa vadītā komanda un Daugavpils BJSS komanda. Šī spēle izvērtās spraiga. Pēc pirmajiem diviem setiem, ko pārliecinoši uzvarēja Rīgas Volejbola skolas komanda, Daugavpilietes spēja atgūties un izlīdzināt rezultātu pa setiem 2:2. Kas nozīmēja, ka uzvarētājs tiks noskaidrots piektajā setā. Pēc uzvaras pirmajos divos setos rīdzinieces nebija gaidījušas, ka Daugavpilietes spēs saņemties. Piektajā setā pēc tādas atspēlēšanās Daugavpilietes bija uz viļņa un spēja noslēgt spēli ar uzvaru 3:2 (23/25, 24/26, 25/19, 25/20, 15/9)

Spēlē par 3.vietu laukumā atkal tikās divas RVS komandas, trenera Andra Vitauta Kļaviņa  un treneres Olgas Bogdanovas komandas. Šajā spēlē atkārtojās otrā pusfināla scenārijs un vēl viens sāpīgs zaudējums trenera Andra Vitauta Kļaviņa komandai. Pēc uzvarētiem pirmajiem diviem setiem, trenera Andra Vitauta Kļaviņa meitenes apstājās, nevedās ne uzbrukums, ne aizsardzība un serves, toties Olgas Bogdanovas komandai viss izdevās. Bogdanovas audzēknes spēja atspēlēties esot 0:2 pa setiem iedzinējos un uzvarēt spēlē un gūt 3.vietu ar rezultātu 3:2 ( 12/25, 20/25, 25/15, 25/20, 15/8).

Trenera Andra Vitauta Kļaviņa komandā labākā spēlētāja Marta Gaveika, bet Olgas Bogdanovas komandā Valērija Gendele.

Fināla spēlē treneres Svetlana Cepurītes audzēknes ar pārliecinošu 3:1 (16/25, 25/16, 25/17, 25/14) pārspēja Daugavpils BJSS komandu. Meitenes cīnījās par katru bumbu un emocijas, cīņasspars laukumā bija jūtams. Sveicam meitenes ar 1.vietu un iegūto kausu. Labākā spēlētāja treneres Svetlana Cepurīte komandā cēlāja Anastasija Postnova.

Sveicam visas trīs Rīgas Volejbola skolas komandas ar izcīnītajām vietām un esam lepni, ka fināla četriniekā dominē Rīgas Volejbola skola.