Latvijas U-17 zēnu un meiteņu izlases no 20.-22.aprīlīm cīnīsies par uzvarām Eiropas čempionāta kvalifikācijas otrajā kārtā. Meitenēm spēles tepat Latvijā, Rīgas 49.vidusskolā, turpretī zēni par uzvarām cīnīsies Serbijā.

Spēļu grafiks meitenēm, Rīgas 49.vidusskolā:
👉20.04. 18:00 🇱🇻Latvija- Grieķija🇬🇷
👉21.04. 18:00 🇱🇻Latvija- Somija🇫🇮
👉22.04. 18:00 🇱🇻Latvija- Slovēnija🇸🇮
🗓Spēļu grafiks zēniem, Serbijā:
👉20.04. 20:00 🇱🇻Latvija- Serbija🇷🇸
👉21.04. 17:30 🇱🇻Latvija- Austrija🇦🇹
👉22.04. 17:30 🇱🇻Latvija- Vācija🇩🇪
❤Lepojamies ar mūsējiem izlasē: Valters Ķirsons (MSĢ), Ralfs Andrejevs (MSĢ), Patriks Orups, Emīls Lapsalis, Andrejs Pūce, Eduards Dūdens (MSĢ), Artūrs Gulovs, Artūrs Stūrītis (MSĢ), visi trenera Māra Vensberga audzēkņi.💪❤️
🏐Elizabete Barone (V.Korbuta/N.Deveikusa/MSĢ), Anabella Maļina (tr.A.V.Kļaviņš) Šarlote Šlitere un Rūta Putene (tr.N.Lūsis), Marta Paula Kluša (N.Deveikusa/V.Korbuta).💪❤️
Meiteņu spēles tiešraidē skaties Volejbols Latvija Facebook un Youtube kontā.