Vakar uz turnīru Valgā devās treneris Gatis Vanags ar 2009./2010. gada zēnu komandām, treneris Raivis Mizāns ar 2006./2007. gada meiteņu komandu un trenere Viktorija Korbuta ar 2010./2011. gada meiteņu komandām.

Viktorijas Korbutas komandām šis bija noslēdzošais posms. Šajā posmā piedalījās 4 treneres Korbutas komandas un tika izcīnīta 9.-12. vieta. “Meitenēm iegūta ļoti liela spēļu pieredze, ņemot vērā, ka šī sezona ir pirmā, kad tiek aizvadītas sacensības. Paldies meiteņu vecākiem par atbalstu.”

Raivis Mizāns šajā posmā piedalījās ar 2006./2007. gada meiteņu komandu, izcīnīta 2.vieta. “Laba pieredze jaunajām meitenēm, kuras ikdienā netiek pamatsastāvā. Daudz darba pie kā jāstrādā turpmāk. Strādāsim, darbosimies un rezultāts neizpaliks,” komentāru sniedz Raivis Mizāns.

Trenera Gata Vanaga komentārs, “Uzaicinājums piedalīties šajā turnīrā nāca no Valgas SK Viktooria kluba. Uz turnīru devos ar trīs komandām no kurām divas bija 2010.gadā dzimuši un jaunāki zēni, un viena komanda 2009. gadā dzimuši un jaunāki zēni. Uz turnīru zēni devās ar lielu degsmi. Dažiem no sportistiem skolas dēļ gan bija jāpaliek mājās. No sākuma izspēlējām grupu turnīru, četras apakšgrupas pa trim komandām katrā. 2009.gadiem šī bija pirmā pieredze spēlējot 6 pret 6 uz lielā laukuma. Pirmajā spēlē bija jūtams uztraukums. Sanāca spēlēt pret bijušo Rīgas Volejbola skolas trenera Jāņa Bomiņa trenēto Valkas kluba komandu, kurā spēlēja gadu vecāki spēlētāji. RVS 2010.gadu komanda izcīnīja 5.vietu un otra komanda 7.vietu. Paldies vecākiem par atbalstu!”