Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Piektdien un sestdien, divas Rīgas Volejbola skolas komandas piedalījās turnīrā Kauņā. Sešu komandu konkurencē izcīnīta 2. un 5.vieta.

Viktorijas Korbutas/ Natālijas Deveikusas komanda apakšgrupas spēlēs pretinieces pārspēja ar 2:0 un 2:1 un no grupas izgāja kā pirmās. Otrajā dienā vēl viena spēle pret Kauņas komandu un atkal izcīnīta uzvara, un vieta finālā nodrošināta. Fināla spēlē pretī stājās Kauņas komanda, kas apakšgrupu spēlēs tika uzvarēta, bet šoreiz Kauņas komanda rādīja labu servi, kas neļāva mūsējām gūt pārsvaru un spēlē piedzīvots zaudējums. Turnīrā izcīnīta 2.vieta. Par labāko spēlētāju tika atzīta Elizabete Barone.

Viktorijas Korbutas komentārs “Meitenes malači cīnījās par katru bumbu un izrādīja cīņassparu, pārmest nav par ko. Kopumā bija labs turnīrs. Ļoti vērtīgs turnīrs pirms sezonas sākuma.”

Andra Vitauta Kļaviņa vadītā komanda turnīrā izcīnīja 5.vietu. Par labāko spēlētāju komandas sastāvā atzīta Anabella Maļina.

Sveicam abas komandas ar lieliski aizvadīto turnīru pirms sezonas sākuma.