Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 30. septembra līdz 2. oktobrim, Natālijas Deveikusas un Kristīnes Tenes apvienotā meiteņu komanda piedalījās turnīrā "Golden Autumn 2016", kas norisinājās Lietuvas pilsētā - Kauņā.

U-16 vecuma grupā kopā ar mūsu komandu startēja arī 3 komandas no Lietuvas, Kaļiņingradas, Daugavpils un Tamperes Somijā.

Pēc aizvadītām trīs sacensību dienā bija trīs komandas, kurām bija pa vienam zaudējumam - Rīgas Volejbola skolai, Kaļiņingradai un Kauņai. Lai noteiktu labākos tika skaitīti uzvarētie un zaudētie seti, kas mūsu komandu diemžēl ierindoja 3. vietā.

Rīgas Volejbola skolas komandā par labāko spēlētāju tika atzīta - Raminta Faizullina.