Vakar 25.03 norisinājās Rīgas Volejbola skolas organizētie tiešsaistes profesionālās pilnveides tālākizglītības kursi volejbola treneriem. Kursiem bija pieteikušies kopumā 100 volejbola treneru, sporta pedagogu, no 19 dažādām pašvaldībām.

Kursos treneriem bija iespēja gūt gan teorētiskās zināšanas, gan arī praktiskās zināšanas pareizā vingrinājumu izpildē, kā arī papildināt savu vingrinājumu arsenālu ar dažiem jauniem neredzētiem vingrinājumiem.

“Sākotnēji bija ideja organizēt kursus tikai RVS treneriem, bet tad sapratām, kāpēc gan nepiedāvāt arī citiem. Prieks, ka atsaucība bija tik liela un kursos piedalījās treneri no visas Latvijas. Lielā atsaucība norāda uz to, ka treneri grib mācīties un iegūt jaunas zināšanas, domāju, ka tas ir signāls arī federācijai, ka treneru izglītībai ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Liels paldies gan lektoriem, kas dalījās ar savām zināšanām, gan tehniskajam personālam, kas nodrošināja kursu straumēšanu internetā. Šādus kursus noteikti organizēsim arī nākotnē, ir jau idejas, par ko vēl būtu vērts runāt. Ļoti ceru, ka līdz nākošajai reizei covid-19 ierobežojumi būs mazināti un treneri varēs tikties klātienē” komentēja Rīgas Volejbola skolas direktors Kristaps Čerņavskis.

Kursu dalībniekiem lekcijas vadīja 4 lektori:

• Ivans Sapošņikovs. Latvijas antidopinga biroja eksperts izglītības un informācijas jautājumos. Tēma: Antidopings un ar to saistītie jautājumi.
  • Ieva Pelše. RVS fizioterapeite. Vairāk kā 10 gadu pieredze darbā ar augsta līmeņa sportistiem. Tēma: Biežākās traumas un to profilakse volejbolā.
  • Andrejs Odinokovs. RVS/LU galvenais treneris, Latvijas sieviešu izlases trenera asistents. Tēma: Individuāls darbs ar cēlājiem.
  • Pāvels Seļivanovs. Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris, RVS/LU trenera asistents. Tēma: Individuāls darbs ar 1.tempa uzbrucējiem.

Sakām paldies arī RVS/LU komandas spēlētājām Elzai Reknerei, Lāsmai Ozolai, Sonjai Ignatjevai, Annai Cepurītei, kas bija ieradušās, lai palīdzētu lektoriem vingrinājumu demonstrācijā.

Jaunākajai informācijai seko līdzi skolas sociālajos tīklos.