Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Ar prieku varam paziņot, ka RVS/LU spēlētāja Lāsma Ozola nākošajā sezonā dosies leģionāres gaitās un pievienosies Beļģijas klubam “Jaraco LVL”.

Lāsma savas volejbola gaitas uzsāka pie RVS trenera Andra Vitauta Kļaviņa, kura vadībā tika apgūti visi volejbola elementi un izcīnītas pirmās uzvaras. Trenera Kļaviņa vadītā komanda vairākkārt izcīnījusi  godalgotas vietas gan Latvijas jaunatnes čempionātā, gan Latvijas kausa izcīņā.

Paralēli startiem jaunatnes sacensībās, Lāsma tika iekļauta RVS meiteņu izlasē, kuras sastāvā izdevies izcīnīt Latvijas čempionu titulu, Latvijas kausu, Latvijas superkausu, kā arī 1., 2. un 3. vietu Baltijas volejbola līgā. Aizvadītajās sezonās Lāsma ir atzīta arī par Latvijas čempionāta un Baltijas līgas labāko 1. tempa uzbrucēju.  

Pēdējo gadu laikā, Lāsma ir stabila Latvijas sieviešu izlases vērtība un pamatsastāva spēlētāja, arī šogad izlases sastāvā Lāsma startēs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas norisināsies augustā un septembrī.

Lāsmas komentārs: “Domāju, ka šis klubs man ļaus augt kā spēlētājai. Sajūtas ir lieliskas, patīk gan jaunais treneris, gan klubs, viss kopumā ļoti labi priekš jaunās sezonas. Vēlos pateikt lielu paldies Andrim Vitautam Kļaviņam, ka iemācīja visu nepieciešamo, lai turpinātu savu ceļu tālāk, kā arī visai Rīgas Volejbola skolai, trenerim Andrejam Odinokovam, Pāvelam Seļivanovam un direktoram - Kristapam Čerņavskim un, protams, RVS komandas meitenēm! Paldies un tikai uz augšu”

“Jaraco LVL” startē Beļģijas augstākajā līgā un pēdējās divas sezonas ir ierindojusies 2. vietā. Tāpat klubs, ar mainīgām sekmēm, startē Beļģijas kausa izcīņā. Komandas sastāvu pārsvarā veido vietējās spēlētājas, bet katru gadu sastāvs tiek pastiprināts ar vairākām leģionārēm.

Sveicam Lāsmu ar nozīmīgo soli profesionālas volejbolistes karjerā, novēlām neapstāties pie sasniegtā un izvirzīt ar vien jaunus, ar vien augstākus mērķus!