Šodien noslēdzas mācību gads skolās, pagājušas arī dažas nedēļas kopš aizvadītas pēdējās spēles Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā, tāpēc esam izveidojuši apkopojumu par visām vecuma grupām un komandām, kuras šajā gadā aizstāvēja Rīgas Volejbola skolas godu. Kopā skolu sacensībās pārstāvēja 38 komandas, no tām 24 meiteņu un 14 zēnu. Uz goda pjedestāla RVS audzēkņiem izdevās kāpt 16 reizes, no tām uz augstākā pakāpiena 5.

Meitenes:

• U-12 vecuma grupā 1. vieta N. Deveikusa, 6. vieta N. Lūsis, 17. vieta A. Odinokovs;
  • U-13 vecuma grupā 2. vieta S. Cepurīte;
  • U-14 vecuma grupā 1. vieta S. Cepurīte, 3. vieta N. Lūsis, 4. vieta K. Tene, 10. vieta V. Korbuta, 14. vieta A.V. Kļaviņš/J. Ļeļeva;
  • U-15 vecuma grupā 1. vieta N. Deveikusa/V. Korbuta, 2. vieta N. Lūsis, 4. vieta A. Odinokovs;
  • U-16 vecuma grupā 1. vieta N. Lūsis, 2. vieta A.V. Kļaviņš, 3. vieta N. Deveikusa;
  • U-17 vecuma grupā 3. vieta N. Lūsis, 4. vieta K.Tene/N. Deveikusa, 6. vieta A.V. Kļaviņš/J. Ļeļeva, 8. vieta V. Korbuta;
  • U-19 vecuma grupā 3. vieta N. Deveikusa/K. Tene, 5. vieta S. Cepurīte, 10. vieta K. Jansone, 14. vieta V. Korbuta, 17. vieta A.V. Kļaviņš/J. Ļeļeva;

Veiksmīgākie meiteņu treneri šajā gadā bija Normunds Lūsis un Natālija Deveikusa, abu vadītās komandas izcīnīja medaļas četrās vecuma grupās. Patīkami, ka arī šogad RVS audzēknēm vienā vecuma grupā (U-16) izdevās iekarot visu goda pjedestālu.

Zēni:

• U-12 vecuma grupā 6. vieta O. Aizporietis, 9. vieta G. Vanags/M. Vensbergs, 12. vieta J. Janišonis, 14. vieta M. Vensbergs/G. Vanags;
  • U-13 vecuma grupā 13. vieta O. Aizporietis;
  • U-14 vecuma grupā 8. vieta G. Vanags, 12. vieta O. Aizporietis;
  • U-15 vecuma grupā 1. vieta A. Liniņš/G. Vanags;
  • U-16 vecuma grupā 2. vieta A. Liniņš, 3. vieta O. Aizporietis, 8. vieta G. Vanags;
  • U-17 vecuma grupā 2. vieta A. Liniņš, 4. vieta J. Bomiņš;
  • U-19 vecuma grupā 3. vieta J. Bomiņš/A. Liniņš, 6. vieta O. Bogdanova;

Zēnu treneru konkurencē veiksmīgākās izrādījās trenera Aivara Liniņa vadītās komandas, kuras labāko trijniekā spēja iekļūt 3 reizes.

Patīkami, ka salīdzinot ar pagājušo sezonu gan kopā izcīnīto medaļu skaits, gan zelta medaļu skaits ir palielinājies. Paldies visiem treneriem un RVS audzēkņiem par ieguldīto darbu, novēlām kārtīgi pastrādāt vasaras nometnēs, lai nākošajā gadā varam lepoties ar vēl labākiem sasniegumiem!