Rīgas Volejbola skola sestdien un svētdien uzņēma Latvijas Jaunatnes čempionāta finālus U-15 meitenēm. Šajā vecumgrupā Rīgas Volejbola skolu finālā pārstāvēja Viktorijas Korbutas vadītā komanda un Andra Vitauta Kļaviņa vadītā komanda. Abām komandām izdevās izcīnīt godalgotās vietas.

Sveicam Viktorijas Korbutas vadīto U-15 meiteņu komandu ar čempionu titula izcīnīšanu. Fināla spēlē meitenes pārspēja Limbažu novada Sporta skolas komandu ar 3:1.

“Esmu ļoti gandarīta, ka meitenes cīnījās, parādīja manuprāt labu spēli. Izdevās serves, kas palīdzēja izsist pretinieces no labas servju uzņemšanas. Kā arī pašām bija laba uzņemšana, kas ļāva saspēles vadītājai izmantot visas uzbrucējas. Man prieks, ka es redzēju komandu ar emocijām, kas cīnījās, krita un vilka visas bumbas. Ar Limbažiem mums vienmēr bijušas spraigas cīņas, šoreiz mums nedaudz vairāk paveicās un meitenes arī vairāk gribēja. Paldies jāsaka arī vecākiem, kas atbalstīja, gan klātienē, gan attālināti. Kā arī jāsaka paldies fiziskās sagatavotības trenerim, jo VFS un SFS uzlabo meiteņu sniegumu kopumā, kas arī atspoguļojās iegūtajās medaļās. Esmu lepna trenere ar zelta medaļu!” uzvaru komentēja trenere Viktorija Korbuta.

Saspēles vadītājas Elizabetes Barones komentārs “Emocijas ir fantastiskas! Mūsu komanda ir ļoti sportiska un kā visi sportisti mēs gribam uzvarēt! Mēs saprotam, ka jātrenējas un jāiet tālāk uz savu mērķi, nedrīkst atslābt.  Visu LČ spēļu laikā izjūtām komandas vienotību. Mēs kā komanda esam ļoti draudzīgas un pozitīvas. Domāju, to varēja redzēt uz laukuma,  jo spēļu laikā viens otru atbalstām un uzmundrinām. Mūsu trenere V. Korbuta arī mūs ļoti atbalsta un pamāca īstajā brīdī, kad vajag. Viņas un mūsu komandas meiteņu kopīgais ieguldītais darbs treniņos, vasaras nometnēs un fiziskos treniņos nes rezultātus. Fināla spēlei par 1. vietu ļoti bijām noskaņojušās, visas centās un cīnījās par katru bumbu. 2. setā palikām neuzmanīgas un pieļāvām kļūdas, tāpēc setu zaudējām. Bet zinājām, ka vajag tikai turpināt un neuztraukties, tad visu var atkal vērst par labu. Un tā arī izdarījām !Izdevās!”

Par labākajām spēlētājām Viktorijas Korbutas komandā tika atzītas cēlāja Elizabete Barone un diagonāles uzbrucēja Elīza Janičenko.

Pēc lielās fināla spēles norisinājās cīņa par 3.vietu, kur Andra Vitauta Kļaviņa vadītā U-15 meiteņu komanda ar 3:1 apspēlēja Minusas Volejbola skolas komandu un svinēja uzvaru. Sveicam treneri Andri Vitautu Kļaviņu un viņa audzēknes.

Andra Vitauta Kļaviņa komentārs: “Manā 60 gadu ilgajā trenera praksē pirmais gadījums, kad izdodas izcīnīt godalgotu vietu Latvijas čempionātā, neaizvadot nevienu koptreniņu pirms sacensībām. Līdz pēdējai dienai nezinājām, vai izdosies sapulcināt sešas spēlētājas, jo viena aiz otras pienāca ziņa-"esmu kontaktpersona". Tāpēc jo lielāks prieks, ka izšķirošās spēles par "bronzu" laikā izdevās lauzt spēles gaitu, kas sākumā ritēja MVS labā, ka meitenes izpildīja uzdevumu. MVS ir laba komanda, kas prasmīgi iesaista spēlē savu līderi Rītu. Mums bija jāatrod ieroči, kā apgrūtināt viņas iespējas, un tas nebija viegli, tāpēc priecājos par uzvaru kopā ar meitenēm un viņu vecākiem.”

Par labāko spēlētāju Andra Vitauta Kļaviņa komandā tika atzīta Anabella Maļina.

Vēlreiz sveicam abas komandas un trenerus, un nu gaidīsim rezultātus no U-17 vecumgrupas, kas finālus aizvadīs šajā nedēļas nogalē 05.02 un 06.02.