No 1.-2. aprīlim norisinājās finālsacensības U-17 vecumgrupas meitenēm un zēniem. Zēni finālsacensības aizvadīja Rīgas Volejbola skolā, bet meitenes devās uz Limbažiem, lai cīnītos par medaļām.

Māra Vensberga trenēta komanda spraigā finālspēlē ar 3:2 (15:25, 21:25, 25:18, 25:21, 15:13) pārspēja Daugavpils BJSS, kļūstot pat U-17 vecumgrupas čempioniem.

Par labāko spēlētāju tika atzīts Valters Ķirsons, kas spēles laikā pretinieku laukuma pusē raidīja vairākas indīgas serves, kā arī rezultatīvi darbojās uzbrukumā.

Māris Vensbergs par spēli: “Uzvarējām ceturtdaļfinālu, pusfinālu un iekļuvām finālā, pret Daugavpili pirmos divus setus nogulējām, bet pēc tam spējām pamosties un sākām spēlēt. Daudz veiksmīgas epizodes pašu izpildījuma un emocijas, kas palīdzēja nākošos trīs setus uzvarēt. Noteikti šo uzvaru kārtīgi nosvinēsim, tomēr šiem puišiem priekšā vēl U-16 fināls. Kā arī visi spēlētāji ir Latvijas U-17 izlases sastāvā un nākamajās brīvdienās dosies uz starptautisku turnīru Itālijā, kas būs kā sagatavošanās turnīrs pirms Eiropas čempionā kvalifikācijas 2.kārtas, kas no 20.-22. aprīlim norisināsies Serbijā.”

Māra Vensberga 2.komanda Latvijas čempionātu noslēdza 9.vietā.

Arī Limbažos risinājās spraigas cīņas meiteņu grupā, kur par 1.-6.vietu cīnījās veselas trīs Rīgas Volejbola skolas komandas  - Natālijas Deveikusas/Viktorijas Korbutas, Normunda Lūša un Raivja Mizāna.

Fināla spēlē tikās RVS (N. Deveikusa/V. Korbuta) pret Daugavpils BJSS, šajā cīņā pārākas ar 3:1 (25:21, 22:25, 25:16, 25:17) bija Daugavpilietes, kas nozīmēja, ka Natālijas Deveikusas/ Viktorijas Korbutas komanda izcīnīja 2.vietu. Par labāko spēlētāju rīdzinieču rindās tika atzīta Elizabete Barone.

Par trešo vietu cīnījās RVS (N.Lūsis) pret Kuldīgas novada sporta skolu, ar 3:1 (28:26, 19:25, 25:17, 25:14) uzvaru un bronzas medaļas izcīnīja Rīgas Volejbola skolas Normunda Lūša komanda. Lūša komandā par labāko spēlētāju tika nominēta Elizabete Zimeta.

Sesto vietu šajā sezonā izcīnīja, Raivja Mizāna komanda kas spēlē par 5.vietu ar 0:3 (18:25, 15:25, 19:25) atzina Limbažu novada Sporta skola pārākumu. Labākā spēlētāja - saspēles vadītāja Marija Ņilova.

Andra Vitauta Kļaviņa, kā arī Jāņa Ivanova komandas, Minusas Volejbola skolā aizvadīja spēles par 11.-14.vietu Andra Vitauta Kļaviņa komandai 12. vieta, bet Jāņa Ivanova komandai 11. vieta.

Sveicam U-17 komandas ar aizvadīto čempionātu, prieks par visiem, esat lieli, lieli malači.