Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Vakar, 04.04., Murjāņos, Latvijas U-19 meiteņu izlase uzsāka treniņu nometni pirms došanās uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kas no 08.04.- 10.04 norisināsies, Grieķijā.

Kandidātu sarakstā iekļautas septiņas RVS/LU izlases spēlētājas:

Anna Cepurīte, Junora Vagele, Aleksandra Dubovska, treneres Svetlanas Cepurītes audzēknes. Arina Sosinoviča savas volejbola prasmes apguvusi pie treneres Natālijas Deveikusas. Līva Ēbere ir RVS/LU izlases spēlētāja un Jelgavas NSC audzēkne, kā arī pludmales volejbolā pārstāv Beach Arena komandu. Megija Grundmane un Kristīne Leskimoviča ir Andra Vitauta Kļaviņa audzēknes.

Zemāk lasi interviju ar Annu Cepurīti.

Kad sāki nodarboties ar volejbolu? “Es sāku spēlēt volejbolu 7 gadu vecumā, pirmās spēles izlasē aizvadīju 13 gadu vecumā. Noteikti, mani ar volejbolu saistīja mana ģimene. Mamma ir trenere un no pašas bērnības es daudz laika pavadīju sporta zālē, vienmēr skatījos uz mammas audzēknēm un domāju par to, ka kad izaugšu arī spēlēšu volejbolu.

Vai spēlēšana izlasē vienmēr ir bijis tas uz ko tiecies? “Spēlēt izlasē - bija mans sapnis un mērķis no pašas bērnības, tad tas likās kaut kas nesasniedzams. Protams, ka bija grūti sasniegt šo mērķi - bija gan asaras , gan traumas, gan brīži ,kad gribējās padoties. Bet pats galvenais ir ticēt sev, nepadoties un saprast ka viss ir atkarīgs tikai no sevis pašas. Brīžos, kad bija grūti es iedomājos par to - cik darba jau ir ieguldīts un par to no cik daudz es nevaru atteikties, komanda, spēles, emocijas. Tas motivē mani strādāt tālāk. “

Noteikti pirms EČ spēlēm būs uztraukums, kā tiksi ar to galā? “Man ir mazs rituāls- pirms katras spēles es klausos vienu un to pašu dziesmu, kas ļoti palīdz noskaņoties cīņai un rādīt labāko spēli un rezultātu. Ja ir liels uztraukums , tad cenšos nomierināties sekojot līdzi elpai.”

Sākusies Latvijas U19 izlases treniņnometne pirms EČ kvalifikācijas, kā nometnes laikā gatavojaties šīm nozīmīgajām spēlē? “Uzsākot treniņnometni, visvairāk strādājam pie saspēles, pildām dažādus komandas vingrinājumus, pievēršam uzmanību arī servei un serves uzņemšanai. Atmosfēra komandā ir ļoti mierīga, draudzīga. Meitenes atbalsta viena otru un gatavas izpalīdzēt jebkurā situācijā. Par pretiniecēm zinām diezgan maz, zinām tikai to ka viņas ir augumā raženas un spēlē ātru spēli. Uz Grieķiju dosimies ar mērķi parādīt savu labāko spēli, parādīt ko esam sasniegušas un iemācījušās pēdējo 2 gadu laikā.”

Sekosim līdzi un atbalstīsim Latvijas U-19 meiteņu izlasi, Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Spēļu grafiks:

08.04 Latvija- Grieķija plkst. 19:15
09.04. Latvija – Francija plkst. 16:00
10.04. Latvija- Izraēla plkst. 16:00