25. un 26. martā, Rīgas Volejbola skolā norisinājās gadskārtējais, starptautiskais volejbola turnīrs - "Lieldienu Kauss 2016.". Šajā gadā turnīrā piedalījās 2001. un 2002. gadā dzimušas meitenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Latviju pārstāvēja četras Rīgas Volejbola skolas komandas un Jelgava/Sesava, Lietuvu pārstāvēja divas komandas no Kauņas, bet Igauniju - Tartu VK Panter. Diemžēl, dalību turnīrā dažas dienas pirms tā sākuma, veselības problēmu dēļ, atcēla Igaunijas komanda Johvi SS.

Turnīra pirmajā dienā norisinājās apakšgrupu spēles, A apakšgrupā ļoti pārliecinošu sniegumu demonstrēja Kauņas II komanda, kas trīs spēlēs zaudēja tikai vienu setu, savukārt B apakšgrupā vēl pārliecinošāk uzvarēja Normunda Lūša trenētā komanda, kura nezaudēja nevienu setu. Otrās vietas savās apakšgrupās izcīnīja Viktorijas Korbutas un Natālijas Deveikusas trenētās komandas, trešās - Andra Vitauta Kļaviņa un Kauņas I komanda, bet ceturtās - Jelgava/Sesava un Tartu VK Panter.

Otrajā dienā norisinājās cīņa par vietām, joprojām ļoti stabilu spēli rādīja Normunda Lūša komanda, kas vispirms 1/2 finālā apspēlēja Viktorijas Korbutas komandu, bet finālā Natālijas Deveikusas trenētās meitenes. Rezultātā trenera N. Lūša komanda visā turnīrā nezaudēja nevienu setu un pārliecinoši izcīnīja 1. vietu. Spēlē par trešo vietu tikās Viktorijas Korbutas un Kauņas II komanda, šajā cīņā pārākas izrādījās rīdzinieces, kas izcīnīja uzvaru ar rezultātu - 2:0, nodrošinot, ka šajā turnīrā viss goda pjedestāls Rīgas Volejbola skolas komandām.

Visi turnīra rezultāti pieejami šeit.

Paralēli volejbola turnīram norisinājās arī treneru olu kauju čempionāts. Šajā sacensībā uzvarēja Jelgava/Sesava trenere Inga Striška, kā saka - kam neveicas laukumā, veicas olu kaujās :) !

Foto galeriju no turnīra iespējams apskatīt šeit.