Kā ik katru gadu pirms svētku brīvdienām Rīgas Volejbola skolā Lieldienas ieskandinām ar turnīru U-19 vecuma grupas meitenēm, kurš šogad risinājās 27. martā.

Vienas dienas laikā komandas izspēlēja vienu spēli katra ar katru, pēc tā tad arī tika noteiktas uzvarētājās. Uz goda pjedestāla kāpa 3 Volejbola skolas komandas, pārliecinošas līderes šogad bija tr. Svetlanas Cepurītes meitenes, uzvarot visas spēles ar rezultātu 3:0 komanda ieguva pirmo vietu. Otrajā vietā ierindojās K.Tenes/V.Korbutas apvienotā komanda un trešajā vietā A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas komanda, kura ar rezultātu 0:3 piekāpās otrās viteas ieguvējām.

Apsveicam komandas ar iegūtajām vietām!