Sestdien un svētdien, Rīgas Volejbola skolā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionātā pavasara posma fināls U14 meitenēm. Vietu sešu labāko Latvijas komandu konkurencē izcīnīja RVS (N.Lūsis) un RVS (S.Cepurīte).

6 komandas savā starpā divu dienu laikā izspēlēja apļa turnīru, noskaidrojot fināla vietu sadalījumu. Savā starpā sacentās Kuldīgas NSS, Daugavpils BJSS, Liepājas SSS, Līvānu BJSS, RVS (N.Lūsis) un RVS (S.Cepurīte).

Rezultāti:
1.vieta RVS (N.Lūsis) – labākā spēlētāja Rūta Putene
2.vieta Daugavpils BJSS
3.vieta Liepājas SSS
4.vieta RVS (S.Cepurīte) – labākā spēlētāja Vanesa Viktorova
5.vieta Līvānu nov. BJSS
6.vieta Kuldīgas NSS

Finālistes apbalvot ieradušās bija RVS/LU izlases spēlētājas un Optibet Latvijas čempionāta 2021./2022. gada čempiones Elza Reknere un Elīna Zvaigzne. Paldies meitenēm.

9.aprīlī, lai cīnītos par 7.-10.vietu uz Gulbeni devās Ineses Jursones vadītā U-14 komanda, spraigās spēlēs izcīnīta 8.vieta.

Sveicam U-14 meitenes un trenerus ar izcīnītajām vietām un sezonas noslēgumu.

08.04 Gatis Vanags ar U-17 komandu devās uz Jēkabpili, kur ar 3:1 tika pārspēta Talsu novada SS/Dundaga spēlētāji, bet ar 1:3 tika atzīts Jēkabpils SS pārākums.

Māra Vensberga U-15 zēnu komanda ar 3:0 pārspēja Siguldas Valsts ģimnāzijas komandu, Mārupes SC un Ozolnieku Sporta skolas komandu.

03.04, pirmās Latvijas jaunatnes čempionāta sacensības aizvadīja U-13 zēni, pilns balkons vecākiem un cīņa par katru punktu raksturoja pirmās sacensības šajā vecumgrupā. Vakar Viktorijas Korbutas jaunākā grupa (U12) aizvadīja pirmās oficiālas sacensības LJČ. Prieks, ka arī jaunie spēlētāji gūst spēļu pieredzi un sper pirmos soļus lielajā volejbolā, rādot laukumā, kas treniņos iemācīts.