No 12.-13. maijam Rīgas Volejbola skolā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības U-19 vecumgrupas meitenēm. Andra Vitauta Kļaviņa, Normunda Lūša un Svetlanas Cepurītes/Natālijas Deveikusas komandas divu dienu garumā cīnījās par iekļūšanu finālā.

Spēlē par 5.vietu Andra Vitauta Kļaviņa vadītā komanda ar 0:3 (23:25, 22:25, 22:25) piekāpās Limbažu novada Sporta skolas komandai tādējādi gūstot 6.vietu. Pa labāko spēlētāju nominēta Laura Šmite.

Spēlē par 3.vietu Normunda Lūša vadītajai komandai pretī stājās Jūrmalas Sporta skolas komanda, kas seta galotnē nospēlēja veiksmīgāk un guva uzvaru 3:1 (25:23, 19:25, 27:25, 25:23). Tādējādi N. Lūša komandai 4.vieta un labākās spēlētājas tituls Elizabetei Zimetai.

Fināla spēlē spēkojās Rīgas Volejbola skola (S.Cepurīte/N.Deveikusa) pre Daugavpils BJSS. Ar 3:2 (22:25, 23:25, 25:20, 25:19, 15:8) čempionu titulu izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda, par spēles MVP atzīta Melisa Muižniece.

1.tempa uzbrucēja Junora Vagele: “Man bija ļoti būtiski noslēgt šo sezonu ar uzvaru, jo iepriekšējā gadā arī beidzām sezonu pirmajā vietā. Ņemot vērā, ka šogad absolvēšu RVS, vēlējos to pabeigt ar kausu un zelta medaļu. Emocijas bija neaprakstāmas no 0:2 atspēlēties un uzvarēt 3:2. Es teiktu ka pirmajā setā bijām nedaudz satraukušās un spēlējot pieļāvām vairākas nevajadzīgas kļūdas. Pēc otrā seta, mēs nomierinājāmies un palikām stabilākas gan emocionāli, gan tehniski. Spēlējām mazliet vieglāk, bet drošāk, neriskējot. Nākamajos divos setos līdz uzvarai noveda tieši mūsu agresīvākas serves un sakārtota bloka/aizsardzības sistēma. Piektais sets iesākās emocijām bagāts, un tā arī mēs to noturējām visa seta garumā. Likās, ka pretinieces pēc 3. seta, bija mazliet apjukušas, un mēs to izmantojām. Šī spēle bija ļoti interesanta un visu cieņu Daugavpils komandai, jo šajā komandā ir tiešām spēcīgas meitenes, kuras ir gatavas cīnīties līdz pēdējam, un nekad neatdos uzvaru labprātīgi."

Sveicam U-19 vecumgrupas meitenes ar pēdējās Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonas noslēgšanos un tiekamies izlaidumā!