Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Sestdien, 4. februāri Kokneses sporta centrā risinājās “Kokneses kauss”, 2005. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem. Kausā kopskaitā piedalījās 14 komandas no dažādām Latvijas pilsētām- Rīgas, Kokneses ,Aizkraukles, Vecumniekiem, Jēkabpils un Valles. Rīgas volejbola skola kausā piedalījās ar divu treneru komandām. Treneris Māris Vensbergs startēja ar trīs komandām un Jorens Janišonis ar divām komandām.

Komandas tika sadalītas 3 apakšgrupās, kur aizvadīja grupu turnīru. Rīgas komandām starts izdevās veiksmīgs. Gan Māra, gan Jorena komandas izcīnīju uzvaru divās no trim grupām, kas garantēja dalību finālā. Abas komandas šoreiz zaudēja Vecumnieku pirmajai komandai, kas pelnīti izcīnīja 1. Vietu. Savstarpējā cīņā šoreiz pārāki izrādījās Māra Vensberga audzēkņi, kuriem 2. vieta. Jorena komandai bronzas medaļas.

Turnīra gaitā spēlētājiem bija iespēja piedalīties arī divos konkursos - precīzākais servētājs un piespēlētājs. Par precīzāko piespēlētāju kļuva Jorena Janišoņa audzēknis Marats Seļivānovs, jau pirmajā piegājienā ar augšējo piespēli trāpot grozā visos trijos mēģinājumos, kas neizdevās nevienam citam dalībniekam.

RVS komandu rezultāti:

  • 2. vieta – RVS M. Vensberga otrā komanda (M. Vensbergs, R. Andrejevs, P. Sokolovskis, H. Upmalis, A. Šapalovs)

Labākais spēlētās – R. Andrejevs, labākais cēlājs – M. Vensbergs

 

  • 3. vieta – RVS J. Janišoņa pirmā komanda (M. Seļivanovs, M. Paksis, T. Aisens, M.Kārkliņš, K.Ābols)

Labākais servju uzņēmējs – M. Kārkliņš, labākais spēlētājs – M.Paksis

 

  • 5. vieta- RVS M.Vensberga pirmā komanda (F.G. Olte, K. Greiškāns, K.J. Vēvers, R. Lībeks, R.Balcers )

Labākais spēlētājs – F.G. Olte

 

  • 10. vieta - RVS J. Janišons otrā komanda (E. Krieviņš, A. Ešenvalds, N.E. Fiskovičs, K. Zariņš, V. Golubovs)

Labākais spēlētājs – E.Krieviņš

 

  • 14. vieta RVS M. Vensberga trešā komanda (N. Bagons, A. Stūrītis, R.Skuja, R. Veinbergs)

Labākais spēlētājs – R.Skuja